Potkan

Mesiac Hada (5. máj – 5. jún 2018) Ak máte za sebou náročné obdobie v práci, alebo si potrebujete olízať rany, teraz budete mať možnosť vypnúť a trochu sa stiahnuť. Kariéra: Môžete zbierať ovocie svojej usilovnosti. Pôjde však skôr o vaše vnútorné uspokojenie ako niečo zvonku – povýšenie či zvýšenie platu. Peniaze: Nebudete ich potrebovať, doprajete si pokoj aj od nakupovania – či bežných vecí, alebo významnejších investícií. Zdravie: Regenerujte sa, zbierajte silu. Láska: Trochu zaberte, váš partner na to čaká. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2018) Niečo vás celkom vykoľají. Udalosť, informácia, niekto vo vašom okolí. Ohromí vás to, ale je na vás, ako s tým naložíte. Kariéra: V práci nastanú zmeny, ktoré povedú k vášmu povýšeniu alebo k výpovedi. Peniaze: Hrozia vám veľké zisky, ale aj straty. Urobte si vo financiách poriadok a buďte pripravení. Zdravie: Môžu vás potrápiť kĺby, postarajte sa o to, je dôležité, aby ste si spevnili a posilnili svoje telo. Láska: Tešte sa na príjemné zmeny – zásnuby, svadba, dieťa. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2018) Čo takto začať si plniť sny? To za vás nikto neurobí a vy tým môžete iba získať. Kariéra: Ak ste si chceli doplniť vzdelanie, nájdite si kurz alebo školenie a pustite sa do toho. Peniaze: Investujte ich do dovolenky, kde len chcete – exotika či stan, všetko si poriadne užijete! Zdravie: Budete trochu pôžitkársky, doprajte si, včas sa však vráťte k striedmosti. Láska: Urobte všetko, ako to cítite, ak to bude potrebné, odvážte sa povedať partnerovi aj nepríjemnú pravdu.

Byvol

Mesiac Hada (5. máj – 5. jún 2018) Podarí sa vám niečo, čo ste si museli vybojovať, poďakujte sa svojej sile a odolnosti. Kariéra: Buďte trpezliví, dôverujte svojim schopnostiam, čaká váš zaslúžená odmena a uznanie. Peniaze: Dávajte si pozor na rodinné financie, hrozia spory a nedorozumenia ohľadom dedičských záležitostí. Zdravie: Hrozia problémy s hornými dýchacími cestami. Ak fajčíte, skúste prestať, alebo fajčite menej. Láska: Váš partnerský aj rodinný život sa nesie v znamení stability. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2018) Budete trošku ťažkopádni, nie vždy zareagujete tak, ako by ste chceli a tak rýchlo ako by ste chceli. Kariéra: Poteší vás príchod nového kolegu, osvieži to váš tím, dobre si s ním porozumiete. Peniaze: Podarí sa vám niečo ušetriť a zvýšiť tak vašu finančnú rezervu. Zdravie: Začali ste sa venovať pravidelnému cvičeniu a začína vás to baviť. Neprestávajte. Láska: Venujte pozornosť signálom, ktoré váš partner vysiela. Mohli by ste sa ocitnúť na pokraji rozchodu. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2018) Ťažko budete zvládať svoj hnev, musíte ale pochopiť, že nie všetci majú vašu silu, odhodlanie a vytrvalosť. Kariéra: Siahnete si na dno svojich síl, nevyhnete sa ani konfliktom s kolegami, keď všetko nepôjde podľa vašich predstáv. Peniaze: Očakávané peniaze neprišli, budete musieť hľadať iné zdroje. Zdravie: Hrozia vám úrazy a zranenia s dlhodobejšími následkami. Láska: Ovládne vás žiarlivosť, ktorá skomplikuje váš vzťah, nezadaným sa v tomto období nepodarí nájsť toho pravého.

Tiger

Mesiac Hada (5. máj – 5. jún 2018) Krok za krokom si budete potvrdzovať správnosť vašich krokov. Kariéra: Práca vás bude veľmi baviť, s chuťou sa budete púšťať do nových úloh a ich napĺňanie vám bude prinášať skutočné naplnenie. Peniaze: Bolo už aj lepšie obdobie, ale nie je všetkým dňom koniec, len si ešte budete musieť trochu počkať. Zdravie: Posilnite svoju imunitu, upravte životosprávu, otužujte sa. Láska: Porozmýšľajte, ako obohatiť váš partnerský život. Šťastie v láske sa predsa odráža na celom vašom živote. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2018) Začnete sa zaujímať o verejnoprospešné aktivity a inšpirujete aj ľudí vo vašom okolí. Kariéra: Vaše schopnosti dáte do služieb niečoho, čo okrem vás prinesie úžitok aj väčšej skupine ľudí. Peniaze: Skoro zabudnutý fond, kde ste roky posielali peniaze, vás príjemne prekvapí. Zdravie: Spolu s vašimi rodinnými príslušníkmi absolvujte preventívnu prehliadku. Láska: Ste spokojní, užívate si príjemné chvíle, zisťujete, že vás partner je ten pravý. Pustite sa spolu do niečoho nového. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2018) Nenechajte oslepiť výhodnou finančnou transakciou a nezabúdajte, že okrem peňazí je potrebné šetriť aj so svojou energiou a časom. Kariéra: Vaša charizma bude pôsobiť na ľudí vo vašom tíme, strhnete všetkých vaším nadšením a nápadmi. Uzatvoríte výhodný kontrakt. Peniaze: Čakajú vás nemalé peniaze, ktoré si zaslúžite vlastnou prácou. Zdravie: Dávajte si pozor na vyčerpanie vašich síl. Láska: Ak uvažujete o svadbe či o dieťati, teraz je ten správny čas.

Zajac

Mesiac Hada (5. máj – 5. jún 2018) Ak vás ohrozuje chaos, urobte všetko preto, aby ste znovu nastolili poriadok a vrátili sa k overeným veciam. Kariéra: V práci to pôjde ako po masle, vráti sa vám všetko, čo ste práci museli načas obetovať. Peniaze: Vyhýbajte sa hazardu, nie je to nič pre vás a mohli by ste prísť o veľa peňazí. Zdravie: Začnite s dýchacími cvičeniami a meditujte, pomôže vám to. Láska: Ak ste sami, máte šancu nájsť spriaznenú dušu, či sa dokonca vážne zamilovať. Očaríte svojou citlivosťou. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2018) Budete potrebovať svoje diplomatické schopnosti, aby ste sa vyhli napätiu a krízam. Kariéra: Kopia sa vám nesplnené pracovné úlohy, už ich viac neodkladajte. Peniaze: Nerobte závažné finančné rozhodnutia, počkajte si na vhodnejší čas. Zdravie: Skoncujte s prejedaním, prekonajte svoju lenivosť a začnite s pohybom, na začiatok zvoľte napríklad pravidelnú turistiku. Láska: Ak začínate nový vzťah, buďte diskrétni, kým sa obaja presvedčíte, či ide o lásku alebo o priateľstvo. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2018) Čaká vás dobrý mesiac. Vaša práca prinesie zaslúžené ovocie. Čoho sa dotknete, premení sa na zlato. Kariéra: Predložte v zamestnaní akýkoľvek návrh – povýšenie, zvýšenie platu, prijatie vášho názoru – bude vám vyhovené. Peniaze: Zainvestujte, poraďte sa, vaše výnosy by mohli byť vysoké. Zdravie: Pozor na bradavice, ktoré sú následkom nerovnováhy tenkého čreva. Vsaďte na liečivé rastliny a výťažky z nich. Láska: Malé nedorozumenie včas zastavte, zbytočne by ste sa trápili.

Drak

Mesiac Hada (5. máj – 5. jún 2018) Potrebujete nabrať nový dych a získať iný uhol pohľadu. Vydajte sa na cesty – podľa vašich možností, vzdialenosť nie je podstatná. Kariéra: Uvedomte si, ktoré projekty majú potenciál a ktoré sú odsúdené na neúspech. Ak si na začiatku toto nepremyslíte, budete plytvať vašou energiou a točiť sa kruhu. Peniaze: Dávajte si pozor na nevhodnú investíciu. Zdravie: Môžu sa vyskytnúť problémy s močovým ústrojenstvom, navštívte lekára. Láska: Váš partner k vám bude nadmieru kritický. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2018) Pýcha predchádza pád – bude pre vás platiť dvojnásobne. Kariéra: Je možné, že budete musieť zmeniť zamestnanie, nie celkom z vlastnej vôle. Nezúfajte, ale využite to na preskúmanie vašich talentov. Peniaze: Vypočujte si dobre mienené rady vašich priateľov a rodiny, nežeňte sa tvrdohlavo za vašou chimérou. Zdravie: Dbajte na spánkovú hygienu, neponocujte, radšej si privstaňte ráno a vstávajte so slnkom. Láska: Hrozia rozchody, rozvody, u niektorých aj návrat k rodičom. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2018) Budete čeliť náročným zmenám, ktoré sa vám nebudú veľmi páčiť. Aby ste to ustáli, použite svoju energiu a kreativitu a uvedomte si, že rast bezo zmeny nie je možný. Kariéra: Zmierte sa s tým, že teraz nebudete hrať prvé husle. Peniaze: Investície, od ktorých ste si veľa sľubovali, stagnujú. Zdravie: Venujte sa sebe, regenerujte, cvičte, meditujte, buďte pripravení na zmeny. Láska: Nerobte závažné rozhodnutia ohľadom svadby či založenia rodiny, teraz na to nie je čas.

Had

Mesiac Hada (5. máj – 5. jún 2018) Nastal čas na sebareflexiu, zamyslenie sa nad vašimi ambíciami a rebríčkom hodnôt, ktoré budete musieť prehodnotiť. Kariéra: Zistíte, že niektorí ľudia vo vašej firme nie sú takí priateľskí, za akých sa vydávajú. Peniaze: Váš šarm, kultivovanosť a múdrosť vám prinesú vyššie zisky, možno zvýšenie platu. Zdravie: Jedzte zdravšie, to, že nie ste obézni, ešte neznamená, že ste v poriadku. Láska: Vaša láska vás posilní, nezabudnite to isté vracať aj vášmu partnerovi. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2018) K svojim cieľom sa dopracujete bez väčšieho stresu, rizika a prekážok. Budete vo vrcholnej forme. Kariéra: Budete mať vplyv na udalosti a rozhodnutia vo firme, vaša kreativita prinesie úspech celej firme. Peniaze: Čím menej sa zaujímate o svoje peniaze a vaša myseľ je zamerané na dosahovanie iných ako len finančných cieľov, tým ste na tom finančne lepšie. Zdravie: Odmeňte sa wellness víkendom. Láska: Vyzerá to tak, že váš vzťah prerastie do niečoho vážneho, zadaní vo vzťahu pocítia znovuzrodenie. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2018) Na povrch vypláva niečo skryté. Pocítite silu zdieľania a oceníte sieť priateľov, ktorú ste si vybudovali. Kariéra: Je čas na nové projekty, pre odvážnejších aj na samostatné podnikanie. Peniaze: Očakávajte slušné finančné zisky, nemíňajte však bezhlavo a šetrite. Zdravie: Večerné prejedanie vám neprospieva. Je čas to zmeniť. Láska: Získate späť stratenú dôveru blízkeho človeka a prinesie vám to aj nových priateľov.

Kôň

Mesiac Hada (5. máj – 5. jún 2018) Zamerajte sa na blaho a prosperitu vašej rodiny, uvedomte si, že jedine silná rodina a neegoistický prístup vám umožnia napredovať. Kariéra: Čaká vás zásadnejšie rozhodnutie: zvoliť pohodlnú ale rutinnú prácu, ale ísť do rizika? Môžete aj riskovať a napokon budete spokojní. Peniaze: Porozmýšľajte ako zhodnotiť vaše peniaze. Zdravie: Ostaňte sále v pohybe, pohyb vám pristane a prospieva. Láska: Ak ste boli neverní, buďte sa k tomu musieť postaviť čelom, inak váš čakajú vážne problémy. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2018) Bude sa vám dariť na všetkých frontoch. Budete sa môcť spoľahnúť na vaše komunikačné zručnosti. Kariéra: Vyriešite problém, ktorý sa vo firme ťahá už dlho. Peniaze: Dobre ste zainvestovali a tešíte sa zo ziskov. Použite ich na rodinné účely – rekonštrukciu bytu, dovolenku, štúdium pre deti. Zdravie: Pripravte sa na detox, máte dosť sily dotiahnuť to do konca. Láska: Ste príjemným spoločníkom a vymýšľate množstvo aktivít, občas ich však zúžte len na svojho partnera, nie stále na celú spoločnosť. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2018) Opäť sa tešte na úspešný mesiac. Budete aktívni, budete stále v pohybe, doslova budete vo svojom živle. Kariéra: Ak napnete všetky svoje sily, budete kráľovsky odmenení. Peniaze: Včas odhalíte nebezpečenstvo a svoje peniaze a možno aj peniaze svojej rodiny a známych. Zdravie: Nepreťažujte sa športom, vytrvalostný beh nechajte profesionálnym športovcom. Láska: Boli ste trochu netaktní. Váš parter bude očakávať, že si uznáte svoju vinu.

Koza

Mesiac Hada (5. máj – 5. jún 2018) Aby ste dosiahli svoj cieľ, budete musieť svoje úsilie zdvojnásobiť. Cesta nebude len priama, čakajú vás aj slepé uličky. Kariéra: Pre svojich kolegov budete inšpiráciou – pre svoju bystrosť a predvídavosť. Peniaze: Rozbehnuté projekty, ktoré vám konečne začnú vracať investované prostriedky. Zdravie: Pozor na nečakané udalosti, hrozia úrazy. Láska: Váš partner môže byť zaskočený, ako si hájite svoje záujmy, vy sa však svojej prirodzenosti nevzdávajte, ak by ste tak urobili, nemalo by to dlhé trvanie. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2018) Ak budete postupovať pomaly a isto, nemusíte sa ničoho báť. Zabudnite však na svoje rozmary a nebuďte ani nerozhodní. Kariéra: Nezačínajte nič nové, zaoberajte sa rozbehnutými projektmi a riadne ich dokončite. Peniaze: Buďte opatrení. Sľubované zisky reálne zvážte. Zdravie: Môžu vám vypadávať vlasy, čo je spôsobené problémami s obličkami, zjedzte preto denne hrsť vlašských orechov a pite špeciálne čaje. Láska: Budete prekvapení s akou ľahkosťou zaujmete svojich partnerov. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2018) Postavte sa na vlastné nohy a spoliehajte sa sami na seba. Naučte zdvorilo no dôrazne povedať nie. Kariéra: Vo svojom odvetví sa môžete sa stať vyhľadávaným poradcom, lektorom alebo školiteľom. Využite svoje schopnosti. Peniaze: Boli aj lepšie obdobia, ale nie je to také zlé. Zdravie: Venujte sa svojim chodidlám. Spravte si raz týždenne kúpeľ v minerálnej soli a skúste z toho urobiť pravidelný rituál. Láska: Vás vzťah môže vyvrcholiť narodením dieťaťa.

Opica

Mesiac Hada (5. máj – 5. jún 2018) Vašou úlohou bude rozvíjať múdrosť, aby ste sa naučili prijať svoje minulé chyby a poučiť sa z nich. Kariéra: Vaše hlavné zamestnanie bude stagnovať, budete preto musieť zapojiť svoju bystrú hlavu a venovať sa viacerým zamestnaniam. Peniaze: Len vďaka svoje vynaliezavosti neprídete o financie, ale bude to veľmi tesné. Zdravie: Ohrozujete sa nevhodnou životosprávou, chýba vám pohyb. Začnite napríklad s jogou. Láska: Vo vzťahu vás nečakajú žiadne výrazné zmeny. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2018) Dozviete sa o premeškaných príležitostiach a o ich negatívnych alebo pozitívnych následkoch svojho správania z minulosti. Kariéra: Na obchodných rokovaniach očakávajte nedorozumenia alebo spory. Môžu vyústiť až do vášho osamostatnenia sa. Peniaze: Vyhnite sa riskantným investíciám. Zdravie: Zlepšite svoj spánok. Pamätajte, že pre kvalitnú regeneráciu by ste mali ísť do postele pred polnocou. Láska: Budete sa musieť snažiť dvakrát toľko ako zvyčajne, aby ste dosiahli harmóniu. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2018) Budete cestovať, môže ísť aj cestovanie za novou prácou. Všetky vaše typické vlastnosti – hravosť, šikovnosť, obľúbenosť sa spoja a otvoria vám nové príležitosti. Kariéra: Vďaka mimoriadnym schopnostiam analyzovať a kalkulovať dosiahnete skvelé výkony. Peniaze: Kvôli nedostatku obozretnosti môžete prísť o svoje úspory. Zdravie: Naplánujte si preventívnu prehliadku. Láska: Nezadaní si budú užívať vášnivý vzťah s milovanou osobou. U zadaných nie je vylúčené očakávané tehotenstvo.

Kohút

Mesiac Hada (5. máj – 5. jún 2018) Váš spoločenský život obohatia nové priateľstvá. Udržujte ich, váš úspech bude závisieť predovšetkým od dobrých vzťahov s ľuďmi. Kariéra: Ak príde k zmene zamestnania, bude to zmena k lepšiemu. Peniaze: Obmedzte zbytočné výdavky. Zdravie: Môže vás potrápiť žlčník alebo pečeň. Navštívte lekára čínskej medicíny. Láska: V láske zažívate hluché obdobie, je to však dočasné. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2018) Čaká vás nejedna prekážka, pri ktorej budete musieť preukázať svoju chrabrosť a dôvtip. Kariéra: Stretnete sa s bývalými kolegami, čo vám možno prinesie novú pracovnú príležitosť. Peniaze: Vyberajte si seriózne a dlhodobé investície – môže to byť aj kúpa nehnuteľnosti. Zdravie: Športujete radšej menej a pravidelne ako veľa a nárazovo. Láska: Doprajte si dostatok času na spoznanie svojho nového partnera, inak hrozí, že by váš vzťah bol nekompatibilný. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2018) Vaša otvorenosť a priamosť je známa, v tomto období však nezabudnite aspoň na štipku diplomacie. Kariéra: Efekt zo školení sa ukáže vo vašej práci postupne. Pokiaľ budete sebaistí, aj váš nadriadený si všimne vaše schopnosti. Peniaze: Váš zamestnávateľ rieši vážne problémy. Držte sa v úzadí. Zdravie: Ohrozia vás nové zdravotné ťažkosti. Postavíte sa k nim zodpovedne a postupne sa vám výrazne uľaví. Láska: Zažijete zvýšený záujem o svoju osobu, ktorý si patrične vychutnáte. Zadaní, nezabúdajte na záväzky.

Pes

Mesiac Hada (5. máj – 5. jún 2018) Upevníte svoje úspechu a posliníte svoju motiváciu. Úspechy vás čakajú pred dverami, stačí ich otvoriť. Kariéra: Úspech vás neminie, získate pozíciu, ktorá vám právom patrí, vyhráte súťaž, zložíte skúšku, na ktorú ste sa poctivo pripravovali. Peniaze: Množstvo peňazí ovplyvňujú predovšetkým myšlienky a postoje. Vo financiách udržujte poriadok, neplytvajte nimi. Zdravie: Budete trochu pôžitkársky, ale zvládnete to. Láska: Ak váš vzťah nie je stabilný, hrozí vám rozchod. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2018) Dávajte si pozor na idealistické až utopické projekty. Vráťte sa nohami na zem, inak by ste museli následky znášať poriadne dlho. Kariéra: Bolo vám naznačené, že vaše návrhy nie sú reálne, ustúpte konečne a prineste niečo nové. Peniaze: Teraz je čas užiť si zarobené peniaze. Mali by ste si splniť dávny sen. Zdravie: Vaše spoločenské nastavenie znamená aj viac alkoholu, ako je únosné. Zastavte to. Láska: Tešte sa na pokojné obdobie plné porozumenia a lásky. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2018) Pochybujete o sebe zbytočne. Všetky vaše typické vlastnosti ako je úprimnosť, čestnosť, spoľahlivosť, oddanosť a vernosť vás postupne dovedú k vášmu cieľu. Kariéra: Podarí sa vám tímovo uspieť. Peniaze: Urobte si plán výdavkov a dodržiavajte ho. Zdravie: Nájdite si šport, ktorý vám najviac vyhovuje a uvedomte si, že dôležitá je aj spoločenská stránka športu, pretože vám otvára nové priateľstvá. Láska: Váš partner sa trochu nudí, nezabúdajte vnášať nový vietor nielen do vašej práce, ale aj do vášho vzťahu.

Prasa

Mesiac Hada (5. máj – 5. jún 2018) Ak si nebudete istí, že ste v práve, zachovajte si chladnú hlavu a vyhýbajte sa konfliktom. Kariéra: Pracovne sa vám bude dariť priemerne, budete skôr stagnovať. Peniaze: Venujte zvýšenú pozornosť svojim výdavkom, nezabúdajte platiť účty načas. Zdravie: Prekonajte svoju lenivosť a posilnite svoje duchovné zdravie – čítajte, študujte, vzdelávajte sa. Láska: O svojej novej láske nerozprávajte priveľa. Neviete aké uši by mohli informácie zneužiť. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2018) Vyjasnia sa mnohé veci, ktoré vás trápili. Zistíte, že ste sa obávali zbytočne. Kariéra: Naučte sa preukázať svoju silu a vytrvalosť, bude to dôležité pre váš budúci úspech. Peniaze: Váš rozpočet je trochu napätý, ale s tým si poradíte. Zdravie: Nervozita a stres vás ovplyvňujú viac, ako si pripúšťate. Meditujte, športujte. Láska: Pripustite a priznajte si vlastné chyby a kritiku zo strany partnera prijmite s pokojom. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2018) Nájdete podporu u svojej rodiny a svojich priateľov, čakajú vás stretnutia so starými známymi a spoznanie nových. Kariéra: Podstatnejšie ako kariéra budú vaše medziľudské vzťahy, venujte sa im, v kariére vám teraz nič neutečie. Peniaze: Nie je vhodný čas na investovanie. Zdravie: Starajte sa o zdravie starších členov vašej rodiny Láska: Predstavte svoju lásku všetkým vašim priateľom.