Potkan

Mesiac Prasaťa (6. november – 5. december 2018) Pokoj, ktorý tento mesiac prinesie, bude mať blahodarné účinky na vašu psychickú rovnováhu, ktorú ste už potrebovali. Kariéra: Ujasnite si vzťahy a kompetencie, pri riešení náročných úloh v budúcnosti si tým ušetríte veľa nedorozumení. Peniaze: Prejdite si svoje finančné plány so svojím partnerom, spolu niečo vymyslíte. Zdravie: Konečne si kúpte bicykel, o ktorom ste už dávno premýšľali a začnite pravidelne športovať. Láska: V partnerstve hrozí trochu nuda. Mesiac Potkana (6. december2018 – 5. január 2019) Vychutnajte si čas pokoja, nemusíte sa obávať ničoho nečakaného, môžete sa venovať všetkým svojim záujmom a povinnostiam. Kariéra: Tímová práca je to, čo sa vám bude dariť najviac. Oceníte pomoc kolegov. Peniaze: Vaše príjmy a výdaje sú vyrovnané, využite toto obdobie na vytvorenie finančného plánu. Zdravie: Dajte sa diétu, ktorá sa časom môže stať vašou bežnou stravou. Objavujte nové zdravé recepty. Láska: Pozriete sa vedľa seba a vidíte človeka, ktorého si hlboko vážite, s ktorým sa nasmejete, s ktorým ste šťastní. Mesiac Byvola (6. január– 5. február 2019) Očakávajte mimoriadne úspešný mesiac, najlepšie obdobie roku, bude sa vám dariť všetko, na čo siahnete. Kariéra: Vy určíte, ktorým smerom sa bude uberať vaša kariéra. Peniaze: Vhodný čas na investície, neoľutujete. Zdravie: Doprajte si oddych v horách alebo vo wellnes. Láska: Zaľúbenosť, vášeň, vzrušenie, erotika, skvelý sex ̶ toto všetko čaká čerstvé aj dlhoročné páry.

Byvol

Mesiac Prasaťa (6. november – 5. december 2018) Aj keďsa zdanlivo nič nedeje, niečo významné sa odohráva vo vašom vnútri ̶ zvyšuje sa vaša vnútorná sila, sebavedomie a sebahodnota. Kariéra: V zamestnaní vás čakajú aj príjemnéspoločenské udalosti. Peniaze: Spravte si rekapituláciu vašich príjmov a výdavkov, podarí sa vám zlepšiť váš rozpočet. Zdravie: Využite posledné jesenné dni na prechádzky v prírode. Láska: Vyberte sa partnerom do spoločnosti na kultúrne podujatie. Mesiac Potkana (6. december 2018 – 5. január 2019) Je pred vami zaujímavé obdobie a bude záležať len na vás, ako dopadne. Všetko bude závisieť od toho, ako dokážete balansovať medzi príležitosťami a problémami. Kariéra: Pustite sa do boja, môžete veľa získať. Peniaze: Buďte obozretní vo finančných transakciách, podrobne si preštudujte všetky zmluvy. Zdravie: Začnite s telesnou aktivitou a dodržiavajte harmonogram cvičení. Láska: Rozhodujete sa medzi dvoma osobami, vaše rozhodnutie zásadne ovplyvní váš budúci život. Mesiac Byvola (6. január– 5. február 2019) Zoznámite sa s novými ľuďmi, neskôr vám pomôžu aj v profesijnom živote. Kariéra: Preukážte svoju šikovnosť a pohotovosť, bude to dôležité pre váš úspech. Peniaze: Nastal čas šetriť, nemíňajte zbytočne. Zdravie: Zaujímajte sa o zdravie vašich rodičov či starých rodičov. Láska: V láske všetko bezo zmeny a ešte to nejaký čas potrvá.

Tiger

Mesiac Prasaťa (6. november – 5. december 2018) Tento mesiac môže priniesť všetko: vzostup aj pád. Kariéra: Ste opatrní na ľudí okolo vás, ale trochu to preháňate, ak si s tým neprestanete, môžete prísť o pozíciu. Peniaze: Risk je zisk pre vás teraz platí stonásobne. Zdravie: Vážna zdravotná komplikácia môže dopadnúť veľmi dobre, ale nesmiete prepadať beznádeji. Láska: Ak máte pevný vzťah, celkom nečakane môže skončiť, nezadaní, ak sa odhodláte, zažijete poriadne ľúbostné dobrodružstvo. Mesiac Potkana (6. december 2018 – 5. január 2019) Máte tendenciu lietať v oblakoch, vaše sny sa však teraz nezrealizujú. Kariéra: Prestaňte tvrdohlavo presadzovať svoje riešenie, prijmite názor ostatných, nechoďte hlavou proti múru, tentoraz nemáte pravdu. Peniaze:Príjmom sa veľmi sa nedarí, ale buďte radi za vyrovnaný stav financií. Zdravie: Dávajte si pozor na líniu, ak to včas nezastavíte, obezite sa časom nevyhnete! Láska: Váš partner vás milo prekvapí. Mesiac Byvola (6. Január – 4. február 2019) Doľahne na vás vaša minulosť: Čo ste mali a mohli urobiť inak? Možno sa ozvú výčitky svedomia. Kariéra: Spravte niečo navyše pre vašich kolegov, za svoju nezištnú pomoc si to zaslúžia. Peniaze: Vyhnite sa riskantným investíciám. Zdravie: Venujte sa svojmu zdraviu, choďte na preventívnu prehliadku, aby ste niečo včas zastavili. Láska: V láske sa objaví kopec malých nedorozumení, ale budete musieť vydržať.

Zajac

Mesiac Prasaťa (6. november – 5. december 2018) Upevníte svoje úspechy a posilníte svoju motiváciu. Vaše úspechy už na vás čakajú, otvorte im dvere. Kariéra: Vaša vytrvalá práca začne prinášať výsledky, váš vplyv bude rásť. Peniaze: Nedajte si popliesť hlavu vyššími príjmami, držte svoje výdavky na uzde. Zdravie: Cítite sa dobre, nezabudnite však na pravidelný pohyb a dostatočne dlhý spánok. Láska: Váš partnerský život vám prinesie uspokojenie, nezadaní si budú vychutnávať svoju samotu. Mesiac Potkana (6. december 2018 – 5. január 2019) Čaká vás zaujímavé obdobie a bude záležať len vás, ako dopadne. Prevezmite iniciatívu a môžete veľa získať. Kariéra: Ak zabojujete, čaká vás úspech, v opačnom prípade môže prísť k nepríjemným konfliktom. Peniaze: Dávajte si pozor na dodržanie finančných podmienok zmlúv. Zdravie: Nezanedbávajte svoj pravidelný pohyb, dávajte si však pozor na zranenia. Láska: Stojíte pred rozhodnutím voľby životného partnera: Uspokojíte sa s istotou, alebo zariskujete? Všetko si veľmi dôkladne premyslite. Mesiac Byvola (6. január– 4. február 2019) Môžete si vydýchnuť, čaká vás pokojné neutrálne obdobie, ani hore, ani dole. Nekonajte, zotrvajte v nečinnosti, váš čas ešte len príde. Kariéra: Nezanedbávajte svoje povinnosti, ale ani nebuďte prehnane aktívni. Peniaze: Neplánujte veľké investície, pokúste sa udržať v rovnováhe tie malé. Zdravie: Pomalý pravidelný pohyb je to, čo vám teraz prospeje. Vyberte sa na túru, cvičte jogu. Láska: Vo vzťahu sa o všetko postará váš partner. Nezadaní tento mesiac svoj stav nezmenia.

Drak

Mesiac Prasaťa (6. november – 5. december 2018) Vychutnávate si spoločnosť priateľova rodiny, čaká vás aj spoločenský úspech. Kariéra: Nové obzory vám otvorí úspešná pracovná cesta alebo školenie. Peniaze: Máte všetko, čo potrebujete a ste s tým spokojní. Zdravie: Prežívate dobré obdobie, doprajete si, máte aj sklon k pôžitkárstvu, ale nepreženiete to. Láska: S partnerom prežívate príjemné obdobie, ale nezanedbávajte ho. Mesiac Potkana (6. december 2018 – 5. január 2019) Uvedomte si, čo pre vás znamená vaša rodina a zamerajte sa na blaho a prosperitu všetkých jej členov. Kariéra: Vaša usilovnosť a snaha neostanú nepovšimnuté, čaká vás mimoriadna odmena. Peniaze: Nastal čas na významnú investíciu, možno kúpite nehnuteľnosť –byt, dom, alebo pozemok či chalupu. Zdravie: Doliečte si chrípku, jej prechodenie by mohlo mať ďalekosiahle následky. Láska: Vymýšľate množstvo aktivít, občas ich však zúžte len na svojho partnera, rád by bol s vami aj osamote. Mesiac Byvola (6. január – 4. február 2019) Drak s Byvolom vytvára spojenie, ktoré sa nesie v znamení deštrukcie, sklonu podliehať slabostiam a závislostiam. Kariéra: V zamestnaní očakávajte konflikty, pôvodcom ktorých však budete vy. Peniaze: Hrozia finančné straty, alebo sa obchody, od ktorých ste si veľa sľubovali, nepodaria. Zdravie: Dávajte si pozor na úrazy a zranenia Láska: Nebudete mať silu čeliť konfliktom, hoci sa im pravdepodobne nevyhnete. Od partnera preto budete unikať do väčšej spoločnosti, pozor na neveru.

Had

Mesiac Prasaťa (6. november – 5. december 2018) Budete musieť byť opatrní. Miestami sa budete pohybovať na hrane noža, teraz je všetko možné ̶ úspech aj pád, všetko bude závisieť od okolností. Buďte v strehu. Kariéra: Čaká vás zásadnejšie rozhodnutie: zvoliť pohodlnú ale rutinnú prácu, ale ísť do rizika? Peniaze: Hrozí finančný nedostatok, dávajte si pozor na nevýhodné pôžičky. Zdravie: Je toho na vás trochu veľa, prejaví sa to v bolestiach chrbtice, doprajte si preto aj dostatočne dlhý a kvalitný spánok. Láska: Vo vzťahu prevládne nedorozumenie, ak si to nevysvetlíte, hrozí rozchod či rozvod. Mesiac Potkana (6. december 2018 – 5. január 2019) Vaše pochybnosti o sebe sú zbytočné. Máte príjemné vlastnosti ̶ porozumenie, schopnosť vnášať harmóniu a dobrú náladu ̶ a tie vaše okolie ocení. Kariéra: V práci sa budete tešiť z úspešnej spolupráce, možno budete odmenení. Peniaze: Väčšie investície si premyslite, teraz by nemuseli byť dobre zhodnotené. Zdravie: Mohli by ste sa začať venovať trochu viac sebe a svojmu zdraviu, vekom sa to nebude zlepšovať samé od seba! Láska: Vo vzťahu zažívate celkom príjemné bezvetrie. Mesiac Byvola (6. január – 4. február 2019) Tento mesiac prinesie oživenie. Čakajte príjemné a užitočné stretnutia, zoznámite sa s ľuďmi, ktorí sa stanú vašimi priateľmi. Kariéra: V práci získate uznanie za skvelé riešenie, ktoré ste navrhli. Peniaze: Dlho ste plánovali jeden finančný projekt, a keď už ste naň skoro zabudli, prinesie vám príjemné prekvapenie v podobe slušného zisku. Zdravie: Športujete radšej menej a pravidelne, ako veľa a nárazovo. Láska: Vášnivý vzťah, o akom ste len snívali, sa stane skutočnosťou. Ak plánujete rodinu, možno sa čoskoro dozviete radostnú správu.

Kôň

Mesiac Prasaťa (6. november – 5. december 2018) Čaká vás pokojné obdobie, využite tento čas na sebarozvoj. Kariéra: Vaše hlavné zamestnanie bude stagnovať, zamerajte sa preto na získavanie vedomostí súvisiacich s vašou prácou. Peniaze: Kvôli nedostatku obozretnosti môžete prísť o svoje úspory. Zdravie: Spravte aspoň malý krok na zlepšenie životosprávy, zmenšite si porcie jedla na večeru. Láska: V láske ani vo vzťahu nečakajte žiadne zmeny. Mesiac Potkana (6. december 2018 – 5. január 2019) Vo vašom živote sa budú diať rôzne zmeny, zďaleka nemusia byť príjemné. Ostaňte bdelý a sústredený, každá maličkosť môže byť podstatná. Kariéra: V zamestnaní istý dlhý skrytý rozpor dospeje k svojmu pomerme radikálnemu riešeniu: buď vás povýšia, alebo odídete. Peniaze: Dajte si pozor na neuvážené investície, všetko si dvakrát v pokoji premyslite. Zdravie: Častejšie sa budú ozývať bolesti hlavy, nezabúdajte na pitný režim. Láska: Čaká vás turbulentné obdobie, plné konfliktov a hádok, ktoré môžu vyústiť až do ukončenia vzťahu. Mesiac Byvola (6. január – 4. február 2019) Pokračuje náročné obdobie, stále sa budete trochu trápiť, ale menej ako minulý mesiac. Budete sa dostávať do stretu s vecami, ktoré budú vo vzťahu k vám v protiklade. Kariéra: Okolnosti budú vyžadovať opačné nasadenie, než ako je vám to prirodzené: ak ste rýchly, bude vás čakať zdĺhavá práca, ak ste pomalší typ, bude treba promptne vyriešiť problém, nebude to ľahké. Peniaze: Ak si trúfnete zariskovať aj v tomto období, môže to byť zaujímavé. Nič nerobiť je však bezpečná istota. Zdravie: Oplatí sa vám zodpovednosť v prístupe k svojmu zdraviu. Láska: Vo vzťahu môžete počas krátkej doby tohto mesiaca zažiť všetko: Hádky, konflikty, zmierenia.

Koza

Mesiac Prasaťa (6. november – 5. december 2018) V tomto mesiaci sa budete venovať vytváraniu spoločenských vzťahov, očakávajte kontakty s vysokopostavenými osobami. Kariéra: Bude sa vám dariť aj v zamestnaní, vaše schopnosti neostanú bez povšimnutia, je pravdepodobné, že budete povýšení. Peniaze: Je čas dopriať si dovolenku, alebo malý výlet, finančná situácia vám to teraz umožňuje. Zdravie: Oceníte spoločenskú stránku športu. Láska: Ak plánujete vstúpiť do manželstva, v tomto mesiaci padne zásadné rozhodnutie. Mesiac Potkana (6. december 2018 – 5. január 2019) V tomto mesiaci sa napriek vašej snahe nebudú veci diať tak, ako si predstavujete. Čakajú vás slepé uličky, do ktorých sa dostanete nie vlastnou vinou. Kariéra: V zamestnaní dopadne všetko inak, ako ste očakávali, budete sklamaní. Peniaze: Investície, od ktorých ste si veľa sľubovali, dopadli celkom inak. Niekto vás oklamal. Zdravie: Hrozia vám nečakané úrazy a zranenia, nie však vašou vinou. Láska: Vo vzťahu prevláda nepochopenie, najradšej by ste sa stiahli, ale váš partner vyžaduje od vás reakcie. Mesiac Byvola (6. január– 4. február 2019) Pripravte sa, že nič nepôjde podľa vás, vaše aktivity budú nepochopené, čakajte na trochu neférové útoky z okolia, voči ktorým sa nebudete môcť brániť. Kariéra: Dávajte si pozor na obchodných nespoľahlivých partnerov, ak ste zamestnaní, dávajte si pozor na mobing na pracovisku. Peniaze: Pri investíciách buďte nadmieru obozretní, ani to však nezabráni menším či väčším stratám. Zdravie: Nebudete v psychickej pohode, môže vám pomôcť pravidelnou fyzická aktivita, pri ktorej si vyvetráte hlavu. Láska: Vo vzťahu sa môžete dočkať nepríjemného prekvapenia možno ohľadom nevery vášho partnera.

Opica

Mesiac Prasaťa (6. november – 5. december 2018) Všetko pôjde naopak, ako je vám prirodzené, v tomto mesiaci sa budete musieť prekonávať a premáhať, vyčerpá vás to. Kariéra: Vaše aj dobré nápady ostatnú nedocenené a budete sa musieť riadiť rozhodnutiami, ktoré podľa vás nie sú dobré. Peniaze: Pravdepodobne neplánovane miniete úspory na nejakú nečakanú opravu či kúpu. Zdravie: Ozve sa dlho zanedbávané chronické ochorenie. Láska: Budete rozmýšľať nad tým, či je pre vás váš partner ten pravý. Mesiac Potkana (6. december 2018 – 5. január 2019) Upevníte svoje úspechy a posilníte svoju motiváciu, bude sa vám dariť, buďte otvorení všetkým príležitostiam. Kariéra: Postupne si budete upevňovať svoju pozíciu. Peniaze: Celkom zarobíte, doprajte si malú odmenu, na veľké míňanie ešte nie je čas. Zdravie: Pokračujte v naplánovanej fyzickej aktivite, teraz sa vám to bude dariť. Láska: V láske vás čakajú príjemné intímne chvíle. Mesiac Byvola (6. január – 4. február 2019) Život plynie pomaly, tento čas je ako stvorený na regeneráciu vašich síl na obdobie, ktoré bude náročnejšie. Kariéra: Využite ponuku na zvyšovanie vašej kvalifikácie, choďte a školenie, získate vedomosti, aj kontakty. Peniaze: V rámci finančnej situácie sa neudeje nič mimoriadne, ale vyrovnaný rozpočet je príjemný. Zdravie: Ostaňte stále v pohybe, pohyb vám pristane a prospieva. Láska: Láska ide teraz trochu bokom, ale dávajte si pozor, váš partner nemusí byť taký trpezlivý, ako si myslíte.

Kohút

Mesiac Prasaťa (6. november – 5. december 2018) Postupujte pomaly a isto, a dosiahnete úspech. Nebuďte netrpezliví a nerozhodní. Kariéra: Nezačínajte nič nové, zaoberajte sa rozbehnutými projektmi a riadne ich dokončite. Peniaze: Niekto vám sľubuje niečo nereálne, nereagujte na to. Zdravie: Naučte sa piť bylinné čaje, posilnia vaše vnútorné orgány. Láska: Váš vzťah trochu stagnuje, vymyslite niečo. Mesiac Potkana (6. december 2018 – 5. január 2018) Budete pociťovať tlak zvonku, môžete stratiť sebadôveru. Nebudete sa vedieť postaviť na vlastné nohy a nebudete mať silu tým bojovať. Kariéra: V práci sa stretnete s nespravodlivým postojom voči vám a rezignujete, pozor na alkohol. Peniaze: Hrozia neuvážené výdaje. Zdravie: Tak dlho sa chodí s džbánom po vodu... Vaše chronické bolesti vás môžu doviesť až k hospitalizácii. Láska: Potrebujete byť sám. Mesiac Byvola (6. január– 4. február 2019) Konečne prichádza priaznivé obdobie. Dosiahnete uspokojenie a úspech vo všetkých oblastiach. Kariéra: Pracovné povinnosti zvládate ľahko a vaše okolie bude nadšené. Peniaze: Vyšla investícia, o ktorej ste dlhšie premýšľali. Zdravie: Aktivita, s ktorou ste nedávno začali, vás celkom pohltila a aj to na vás vidieť. Láska: Vo vzťahu zažívate pekné obdobie, partner vás milo prekvapí. Nezadaní, niekoho vo svojom okolí očaríte!

Pes

Mesiac Prasaťa (6. november – 5. december 2018) Tento mesiac nebudete v popredí, pozície obsadia schopnejší. Neprepadajte však sklamaniu, je to len striedanie stráží, aj na vás opäť príde rad. Kariéra: S lepším nápadom príde váš kolega, akceptujte to. Peniaze: Niekto si od vás bude chcieť požičať, urobte tak, len ak si budete istí, že na to máte. Zdravie: Pomôže vám meditácia, zaraďte ju do vášho každodenného života. Láska: Teraz je vhodný čas na lásku, váš partner príde s niečím novým, čo vás poteší. Mesiac Potkana (6. december 2018 – 5. január 2019) Nečaká vás nič neobvyklé, robte všetko, čo treba, nič vás nevyruší, môžete sa venovať všetkým svojim záujmom a povinnostiam. Kariéra: V zamestnaní vás čaká obdobie, v ktorom si upevníte vzťah so svojimi kolegami. Peniaze: Dosiahli ste rovnováhu medzi príjmami a výdavkami, môžete sa zamýšľať nad dlhodobou investíciou. Zdravie: Už dlho premýšľate vyskúšať v kuchyni niečo nové, teraz je ten správny čas. Láska: V láske prežívate pokojné a spokojné obdobie. Mesiac Byvola (6. január– 4. február 2019) Čaká vás nepochopenie, útoky z okolia, ťažké obdobie, ktoré preverí vašu vnútornú silu. Kariéra: Niekto vás neprávom ohovára, vaše okolie však neverí vám, ale ohováračom. Peniaze:Financie si teraz nevšímajte, zamestnávajú vás iné veci a akékoľvek investície by aj tak nedopadli dobre. Zdravie: Trávte čo najviac času na čerstvom vzduchu, pretlak, ktorý teraz zažívate tak lepšie prekonáte. Pozor na antidepresíva! Láska: Možno sa dozviete niečo nepríjemné o vašom partnerovi.

Prasa

Mesiac Prasaťa (6. november – 5. december 2018) Tento náročný mesiac sa ponesie v znamení sebatrýzne. Nebudete počúvať rady z okolia, ani nebudete chcieť prijať akúkoľvek pomoc. Nebudete mat silu uveriť, že to s vami nie je také zlé. Kariéra: So splnením úloh budete otáľať do poslednej chvíle, čím si privodíte zbytočný stres. Peniaze: Tak dlho ste odkladali úhrady, že už musíte platiť nemalé penále. Zdravie: Prejedanie, nadmerné užívanie alkoholu a zanedbávanie sa ̶ tomuto sa tento mesiac pravdepodobne nevyhnete. Láska: Váš partner je síce trpezlivý, ale všetko má svoje hranice, spamätajte sa. Mesiac Potkana (6. december 2018 – 5. január 2019) Tento mesiac budete pociťovať akúsi stagnáciu. Nie to však nič negatívne, nemôžete predsa stále len bojovať. Teraz nemáte silu veci meniť, buďte trpezlivým pozorovateľom. Kariéra: Všetko pôjde v zabehnutých koľajach, dávajte si však na chyby z nepozornosti. Peniaze: Nesťažujte sa, hoci vaše príjmy nie sú nadpriemerné, máte všetko, čo potrebujete. Zdravie: Skoncujte s večerným prejedaním, pomôže vám meditácia. Láska: Nevyťahujte staré problémy, keď už raz boli vyriešené. Mesiac Byvola (6. január– 4. február 2019) Pokojné obdobie pokračuje aj tento mesiac. Tešte sa tomu, máte k dispozícii čas dať všetko okolo seba do poriadku. Kariéra: Poupratujte si pracovný stôl a všetky dokumenty, v náročnom období oceníte, že všetko nájdete na svojom mieste. Peniaze: Vyhodnoťte si všetky svoje investície za posledné obdobie, prípadne sa poraďte s finančným odborníkom. Zdravie: Zaujímajte sa o nové trendy v životospráve. Láska: V láske vyskúšajte niečo nové, vyberte sa niekam, kde ste ešte neboli, vyskúšajte nejakú novú sexuálnu polohu.