Potkan

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2019) Stretnete nových priateľov a získate užitočné kontakty. Kariéra: V práci vám všetko pôjde ako po masle, budete si rozumieť s kolegami, spoločne nájdete riešenie náročnej úlohy. Peniaze: Zabudnutá investícia vám prinesie pekný výnos. Zdravie: Teraz prichádza čas zožať prvé úspechy za fyzickú aktivitu, s ktorou ste pred časom začali. Láska: Vyberte sa so svojou láskou niekam, kde sa váš vzťah utuží. Váš partner po tom túži rovnako ako vy. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2019) Spojenie Potkana s Kohútom prinesie do vášho života deštrukciu, najmä sklon podliehať slabostiam a závislostiam. Kariéra: V zamestnaní zažijete trochu neférové osočovanie a nebudete mať silu s tým bojovať, podľahnete pocitu ukrivdenosti, čo vás celkom paralyzuje. Peniaze: Peniaze budete míňať kozmickou rýchlosťou, a to pomerne neuvážene. Zdravie: Svojmu telu dáte poriadne zabrať, alkoholu bude viac ako dosť, vynecháte aj doteraz pravidelné fyzické aktivity. Láska: Nebudete mať silu čeliť konfliktom, zvolíte úniky do spoločnosti kamarátov z „mokrej štvrte“. Mesiac Psa (6. október – 5. november 2019) Po ťažkom septembri si trochu vydýchnete, vážte si toto pokojné obdobie, ktoré síce neprinesie nič pozitívne, ale ani negatívne. Kariéra: Pomaly sa vraciate do hry, vnímajte podporu zo strany kolegov či obchodných partnerov. Peniaze: Tento mesiac nehrozia žiadne výkyvy. Zdravie: Stále ostávate v pasivite, našťastie sa dokážete ubrániť prehlbovaniu závislostí. Láska: Ticho a s pokorou prijímajte všetko, čo vám partner hovorí, hoci to budú aj výčitky. Nemal to s vami ľahké a vy stále stojíte o to, aby stál po vašom boku.

Byvol

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2019) Prichádza pokojné obdobie, v ktorom sa nestane nič prevratné. Majte na pamäti slová Lao - c´: Najväčším objavom je pokoj. Kariéra: Práca, ktorú vykonávate, má pre vás hodnotu. Uvedomíte si aj, ako dôležitý je dobrý pracovný kolektív. Peniaze: Využite toto obdobie na vytvorenie finančného plánu. Zdravie: Pokiaľ máte tráviace ťažkosti, venujte aspoň chvíľku z každého dňa sami sebe. Sadnite si do ticha a skúste sa zamyslieť nad tým, čo je vám vo vašom živote ťažké prijať, vstrebať a vylúčiť. Láska: Vzťah trochu stagnuje. Nezadaní, ešte si na nový vzťah budete musieť trochu počkať. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2019) Prichádza priaznivé obdobie. Dosiahnete uspokojenie a úspech vo všetkých oblastiach. Kariéra: Vaša vytrvalá práca začne prinášať výsledky, váš vplyv bude rásť. Peniaze: Vyšla investícia, o ktorej ste dlhšie premýšľali. Zdravie: Pocítite novú chuť venovať sa sami sebe, psychická pohoda naštartuje aj fyzickú. Láska: Niekto sa objaví, padnete si do oka a môže z toho byť aj nový vzťah. Mesiac Psa (6. október – 5.november 2019) Prichádza ťažké obdobie, siahnete si na dno svojich síl. Kariéra: Niekto o vás rozširuje nepravdy, vaše okolie však neverí vám, ale ohováračom. Peniaze: Nevstupujte do žiadny finančných transakcií, nedopadli by dobre. Zdravie: Trávte čo najviac času na čerstvom vzduchu, pretlak, ktorý teraz zažívate tak lepšie prekonáte. Vyvarujte sa barličkám v podobe antidepresív či alkoholu. Láska: Ak ste mali nepríjemné podozrenie o vašom partnerovi, teraz sa možno potvrdí.

Tiger

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2019) Zmeny, ktoré prichádzajú nebudú pozitívne. Ocitnete vo veľmi náročných životných situáciách. Kariéra: V zamestnaní istý rozpor dospeje k radikálnemu riešeniu: buď vás presadíte svoje riešenie, alebo dostanete výpoveď. Peniaze: Môže dôjsť aj k významnejším finančným stratám. Zdravie: Problémy vám nedajú spávať, je však dôležité, aby ste si uvedomili, že je treba, aby sme život žili, nie o ňom len premýšľali. Láska: Konflikty a hádky môžu vyústiť až do ukončenia vzťahu. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2019) Tento mesiac čakajte zlepšenie, využite ho na sebarozvoj. Kariéra: Vaše zamestnanie bude stagnovať, zamerajte sa preto na získavanie vedomostí súvisiacich s vašou prácou. Peniaze: O peniaze sa zaujímajte predovšetkým v súvislosti s dlhodobým plánovaním. Zdravie: Minulý mesiac ste niesli ťažké bremeno, povenujte sa teraz preto svojej chrbtici, zacvičte si jogu. Láska: V láske sa nečrtajú žiadne zásadné zmeny. Mesiac Psa (6. október – 5.november 2019) Užívajte si harmóniu, ktorá k vám tento mesiac bude prichádzať zo všetkým strán. Kariéra: Niečo sa vám podarí, stúpne vaša sebahodnota a všimnú si to aj vaši nadriadení. Peniaze: Môžete očakávať nečakané peniaze, možno dedičstvo alebo výhru. Zdravie: Cítite sa veľmi dobre, intenzívne pracujte na tom, aby tento stav vydržal čo najdlhšie. Láska: Niečo pre svoju lásku vymyslite, nezadaní dobre sa pozerajte okolo seba, vo vašej blízkosti je pravdepodobne váš budúci životný partner.

Zajac

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2019) Tento mesiac sa do popredia sa dostanú schopnejší. Nie však dôvod na paniku, aj na vás opäť príde rad. Kariéra: Nezanedbávajte svoje povinnosti, ale ani nebuďte prehnane aktívni. Peniaze: Urobte si malú radosť a kúpte si, čo vám padne do oka. Zdravie: Venujte sa svojmu zdraviu, choďte na preventívnu prehliadku, aby ste niečo včas zastavili. Láska: Váš vzťah teraz stagnuje, ale nie je to nič negatívne. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2019) V tomto mesiaci budete potrebovať veľa trpezlivosti a sebazapierania. Očakávajte neférové útoky z okolia, voči ktorým sa nebudete môcť brániť. Kariéra: Dávajte si pozor na obchodných nespoľahlivých partnerov, ak ste zamestnaní, na mobing na pracovisku. Peniaze: Neprávom môže byť vaša výplata nižšia, nebudete môcť uskutočniť menší plán. Zdravie: Upravte stravovanie, váš organizmus je teraz psychicky vyčerpaný, že mu potrebujete dodať energiu. Láska: Nedorozumenia budú vo vzťahu skoro na dennom poriadku. Mesiac Psa (6. október – 5.november 2019) Pripravte sa najlepšie obdobie roka, bude sa vám dariť všetko, na čo siahnete. Kariéra: Vy určíte, ktorým smerom sa bude uberať vaša kariéra. Peniaze: Nebojte sa zainvestovať, všetko dobre dopadne. Zdravie: Odmeňte sa a vyrazte na kratší pobyt alebo naplánujte si a zaplaťte dovolenku snov. Láska: Vaše telá znovu pocítia vášeň, erotika sa bude preplietať všetkými vašimi dňami, nocami, pohľadmi aj rozhovormi.

Drak

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2019) Pocítite silu rodiny, vnímajte to a prejavte lásku a vďaku svojim rodičom a deťom. Kariéra: Váš podnikateľský plán sa môže tento mesiac úspešne rozbehnúť, páli vám to. Peniaze: Spolu s rodinou zveľaďujte spoločný majetok, tento rodinný projekt správnym spôsobom utuží rodinné väzby. Zdravie: Dostanete nápad nové cvičenie, ktoré vás nadchne. Láska: Uvedomíte si, akí ste šťastní, že máte pri sebe svojho partnera. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2019) Tento mesiac budete ako v rozprávke, bude sa vám mimoriadne dariť, buďte otvorení všetkým príležitostiam a možnostiam. Kariéra: V zamestnaní môže prísť k dôležitému zlomu, získate vyššie postavenie, alebo sa rozhodnete vypnúť z pracovného kolotoča a dáte si pauzu. Peniaze: Môžete získať finančnú nezávislosť, možno len krátkodobú, nič vám nebráni užívať si ju! Zdravie: Zažívate svoj životný čas, nič vás netrápi, vaša životospráva prináša svoje ovocie. Láska: Vrúcnosť a neha sa uhniezdili vo vašom vzťahu, neviete sa jeden druhého nabažiť. Mesiac Psa (6. október – 5.november 2019) Buďte v strehu, opatrnosť je namieste. Budete hrať vabank ̶ hrozí vám úspech aj pád. Kariéra: Spravíte zásadné rozhodnutie, nie je však zaručené, či bude správne. Peniaze: Hrozí finančný nedostatok, dávajte si pozor na nevýhodné pôžičky. Zdravie: Telo už odmieta toľko vypätia a začnú sa objavovať rôzne bolesti. Láska: Váš vzťah je unavený, ak sa vám ho nepodá oživiť, môže skončiť. Nezadaní na lásku ani nepomyslia.

Had

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2019) Tento mesiac s vami poriadne zatrasie, budete mať čo robiť, aby ste to ustáli a možno v niečom aj neustojíte. Musíte len veriť, že po každej búrke vyjde slnko. Kariéra: Podpora o ktorej ste boli presvedčení, že ju máte sa ukáže ako chiméra, budete prekvapení a zaskočení. Peniaze: Budete stáť pred veľkou riskantnou investíciou, môže vás úplne položiť, ale aj vyzdvihnúť do výšin. Zdravie: Zmätok vo vás spôsobí, že si bude pomáhať aj nevolenými spôsobmi – alkoholom, liekmi a pod. Láska: Čo sa dozviete o partnerovi, alebo od partnera o sebe, vás rozhodne nepoteší. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2019) Po búrke vyšlo slnko. Tento mesiac bude odmenou za ten minulý. Všetko sa vráti do dobrých a v niektorých prípadoch aj do lepších koľají. Kariéra: Bude sa vám dariť aj v zamestnaní, vaše schopnosti neostanú bez povšimnutia, pochvala vás neminie. Peniaze: Je čas dopriať si malý výlet, finančná situácia vám to teraz umožňuje. Zdravie: Začnite primeraným a obľúbeným športom, ktorý vo vás prebudí tú správnu náladu. Láska: Jeden úsmev plný lásky nahradí tisíce slov. Mesiac Psa (6. október – 5.november 2019) Všetky veci v prírode pôsobia ticho. Vznikajú a nič nevlastnia. Plnia svoju úlohu a nič nepožadujú. Tento mesiac sa bude niesť v znamení tejto myšlienky. Kariéra: Využite toto pokojné obdobie na upratanie svojho pracovného stola, priečinkov v počítači, neskôr to oceníte. Peniaze: Dajte si do poriadku financie, neinvestujte. Zdravie: Buďte čo najviac vonku, v tomto období sa nemusíte zahrabať do práce v kancelárii, tak to využite. Láska: V partnerstve bude prevládať príjemné bezvetrie.

Kôň

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2019) Nehybnosť navonok, pohyb vo vnútri. Rastie tak vaša vnútorná sila a sebahodnota. Kariéra: Nezačínajte nič nové, zaoberajte sa rozbehnutými projektmi a riadne ich dokončite. Peniaze: Vyhnite sa riskantným investíciám. Zdravie: Už dlho premýšľate vyskúšať v kuchyni niečo nové, teraz je ten správny čas. Láska: V láske prevláda stagnácia. Aspoň jedno malé prekvapenie z času na čas robí divy. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2019) Pokojná plavba vaším životom pokračuje. Pozorujte dianie okolo vás, prinesie vám to múdrosť a poznanie. Kariéra: Vecné riešenie problémov prinesie výsledky. Peniaze: Dodržiavajte finančný plán, ktorý ste si stanovili. Zdravie: Vnútornú rovnováhu dodržiavajte pitím bylinkových čajov. Láska: V láske sa vracia to, čo ste do nej vložili. Či to málo alebo dosť, viete len vy sami. Mesiac Psa (6. október – 5. november 2019) Vaše šťastie sa ustáli. Priateľstvá, vzťahy aj okolnosti vám budú naklonené. Kariéra: Vaše riešenie sa ukáže ako najlepšie a bude všeobecne akceptované, poteší vás to. Peniaze: Vyjde vám niečo, o ste už dlho snívali. Zdravie: Objavte pre seba niečo nové, teraz je šanca, že v tom vytrváte. Láska: Nový vietor do vzťahu a do spálne bude pociťovať celý mesiac.

Koza

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2019) Aj nevyrieknuté slovo má silu hromu. Tento mesiac sa budete riadiť touto čínskou múdrosťou. Kariéra: Váš pokoj a sústredenie nech sa stanú inšpiráciou pre ostatných. Peniaze: S peniazmi nakladajte múdro a rozvážne, nešpekulujte. Zdravie: Odľahčite svoje telo malým pôstom, napríklad na nejaký čas vynechajte mäso. Láska: Vaša láska nepotrebuje slová. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2019) Život stále plynie pomaly, tento čas je ako stvorený na regeneráciu síl na obdobie, ktoré bude náročnejšie. Kariéra: Svedomite si plňte svoje úlohy, dodržiavajte termíny. Peniaze: Môžete sa dostať do ľahkého mínusu, ale rýchlo ho vyrovnáte. Doprajte si. Zdravie: Vzdelávajte sa v oblasti zdravotného štýlu, testujte, čo vám naozaj prospieva. Láska: Nechajte sa od partnera presvedčiť na niečo trochu neobvyklé. Mesiac Psa (6. október – 5. november 2019) Pes a Koza na seba narazia. Budete pod tlakom, nebudete sa vedieť postaviť na vlastné nohy. Kariéra: V práci sa stretnete s nespravodlivým postojom voči vám a rezignujete, pozor na alkohol. Peniaze: Budete bojovať s neplánovanými výdajmi. Zdravie: Ozvú sa zanedbávané bolesti, ktoré vám môžu poriadne skomplikovať život. Láska: Potrebujete byť sám.

Opica

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2019) Môžete si vydýchnuť, čaká vás pokojné neutrálne obdobie. Bez výčitiek zotrvajte v nečinnosti. Kariéra: Nemusíte byť v plnom nasadení každý deň. Nič vám neutečie. Peniaze: Všetky vaše výdavky sú pokryté, tešte sa z toho. Zdravie: Zamerajte sa na dlhodobejší zdravotný problém a venujte sa mu, je čas ho začať riešiť. Láska: Rozmýšľajte o svojej a láske a uvedomujte si, čo pre vás dennodenne robí. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2019) Treba rýchlo robiť to, čo je súrne, aby sme mohli robiť pomaly to, čo nie je súrne. Vás teraz nikto a nič nebude súriť, môžete byť pomalý a dôsledný. Kariéra: Všetky pracovné úlohy a povinnosti si plníte a prináša vám to uspokojenie. Peniaze: Potešia vás malé úspory na pravidelných platbách. Zdravie: Vaše zdravie je najväčším bohatstvom. Začnite sa tak k nemu správať. Láska: Nezabúdajte na svojho partnera, zahŕňajte ho do svojich aktivít. Keď ste sami, pracujte na sebe, aby ste raz mali čo ponúknuť. Mesiac Psa (6. október – 5. november 2019) Postupujte pomaly, úspech sa dostaví. Neznepokojujte sa, že sa zdanlivo nič nedeje, každá chvíľa má svoj presne daný zmysel. Kariéra: Pestujte si dobré vzťahy s kolegami, nezabúdajte, že v práci trávime podstatnú časť života. Peniaze: Máte všetko, čo potrebujte? Zamyslite sa nad malým pravidelným sporením. Zdravie: Poteší vás výlet s priateľmi, objavíte nové krásne miesta, ktoré vás očaria. Láska: Máte pocit, že vaša láska je trochu nenápadná, nezabúdajte však na jej silu vo vašom živote.

Kohút

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2019) Ten, kto mnoho hovorí, málokedy uskutočňuje svoje slová. Tento mesiac na to myslite. Kariéra: Pomôžte svojmu kolegovi s pracovnou úlohou, máte teraz na to čas aj schopnosti. Peniaze: Peniaze teraz neriešte, venujte sa skôr duchovnému rozvoju, nič vážne sa nestane. Zdravie: V letnom období si doprajte oddych či pri vode, alebo v horách. Láska: Na láske je najkrajšie to, že ju nikto nedokáže vysvetliť, ale predsa ju každý tak nádherne chápe, to je to, čo si teraz aj v súvislosti s vašou láskou vy budete plne uvedomovať. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2019) V tomto mesiaci sa napriek vašej snahe nebudú veci diať tak, ako si predstavujete. Kariéra: V zamestnaní sa stanete obeťou nespravodlivých útokov, ktorým nebude rozumieť ani im nebudete vedieť čeliť. Peniaze: Investície, od ktorých ste si veľa sľubovali, dopadli celkom inak. Zdravie: Podľahnete pocitom márnosti, sebaľútosti, psychická nepohoda sa prejaví na zvýšenom užívaní alkoholu. Láska: Pozor, aby ste si svoje frustrácie nevybíjali na svojom partnerovi, mohli by ste ho stratiť. Mesiac Psa (6. október – 5. november 2019) Ťažké obdobie pokračuje. Budete mať čo robiť, aby ste našli silu, s ktorou ho prekonáte. Kariéra: Situácie bude vyžadovať opačné nasadenie, než ako je vám to prirodzené: ak ste rýchly, bude vás čakať zdĺhavá práca, ak ste pomalší typ, bude treba promptne vyriešiť problém, nebude to ľahké. Peniaze: Hovorí sa, že risk je zisk. Stále však ostáva riskom, v ktorom môžete prísť o veľa. Zdravie: V tomto období si dávajte pozor na zranenia a úrazy. Láska: Vzájomné neporozumenie sa bude vznášať nad vaším vzťahom ako temný mrak, ktorého bude náročné sa zbaviť.

Pes

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2019) Nič je niekedy, čínska múdrosť dokonca hovorí, že vždy, najlepšie riešenie. Netlačte na pílu, nechajte veci plynúť. Kariéra: Akceptujte iný návrh, nestojte si tvrdohlavo za svojím. Peniaze: Zamyslite sa nad tým, či požiadavky členov vašej rodiny, partnera či detí, nie sú namieste. Zdravie: Začnite so zdravým varením, uvidíte, že vás to začne baviť. Láska: Je čas na úprimný rozhovor so svojím partnerom. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2019) V tomto mesiaci nič nepôjde podľa vás. Konflikty, hádky a nedorozumenie sa vám nevyhnú. Kariéra: Máte všetkého už plné zuby a nikto to nevidí. Čakali ste pomoc, ale nikto vám ju neposkytol. Peniaze: Vaša finančná rezerva sa nečakane vyčerpá. Zdravie: Začnete sa zanedbávať a ak to nezastavíte, cesta späť bude dlhá. Láska: Deje sa niečo, čomu nerozumiete a situácia vyústi do hádok. Mesiac Psa (6. október – 5. november 2019) Tento pokojný čas je ako stvorený na regeneráciu vašich síl na obdobie, ktoré bude náročnejšie. Kariéra: Využite ponuku na zvyšovanie vašej kvalifikácie, získate vedomosti, aj kontakty. Peniaze: Rozdeľte si svoje financie, aby váš rozpočet ostal vyrovnaný. Zdravie: Ostaňte stále v pohybe, pohyb vám pristane a prospieva. Láska: Je potrebné trochu sa podobať, aby sme si rozumeli, ale trochu sa líšiť, aby sme sa milovali. Vážte si na svojom partnerovi všetky podobnosti a odlišnosti.

Prasa

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2019) Občas sa budete pohybovať na hrane noža, bude závisieť na vás, na ktorú stranu sa nakloníte. Kariéra: Čaká vás zásadnejšie rozhodnutie: zvoliť pohodlnú ale rutinnú prácu, ale ísť do rizika? Peniaze: Nedajte sa zlákať pôžičkami, ani úvermi, rýchlo by ste zistili, že nie sú výhodné. Zdravie: Je toho na vás trochu veľa, prejaví sa to v bolestiach chrbtice a kĺbov, doprajte si kvalitný spánok. Láska: Vo vzťahu nastane nedorozumenie, ak si to nevysvetlíte, hrozí rozchod. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2019) Všetko okolo vás bude v disharmónii, budete rozladení, nepokojní, mrzutí. Bude to ťažké pre vás, aj pre vaše okolie. Kariéra: Niečo, na čom vám záležalo nevyjde podľa vašich predstáv. Peniaze: To, o čom ste snívali sa neuskutoční a budete z toho poriadne frustrovaní. Zdravie: Môžete pocítiť bolesti hrdla, záchvaty kašľu, ktoré pramenia z neschopnosti vhodne si odkomunikovať nepríjemné situácie okolo vás. Láska: Zo strany vášho partnera čakajte nemilé prekvapenie, ktoré vás zraní a ktoré sa môže skončiť až rozpadom vzťahu. Mesiac Psa (6. október – 5. november 2019) Pamätajte na to, že všetko živote má svoj čas. Čas vzletu, čas pádu a čas pokoja. Práve pokoj je to, čo vám bude teraz dopriate. Kariéra: Zamerajte sa na vzdelávanie, školenia, bude to vhodná investícia do budúcnosti. Peniaze: Niekto vám sľubuje niečo nereálne, nereagujte na to. Zdravie: Zaujímajte sa o zdravie vašich rodičov či starých rodičov. Láska: Svoju lásku trochu zanedbávate, napravte to. Ak ste čerstvo nezadaní, ešte si na nový vzťah doprajte trochu času.