Potkan

Mesiac Opice (8.august – 7.september 2015) Šťastie si vás nájde, ak budete trpezliví. Nenechajte si do vecí rozprávať, rozhodnite sa na základe svojho najlepšieho vedomia a svedomia. Kariéra: Nie je vhodný čas na zmenu zamestnania. Vyčkajte na lepšie obdobie. Peniaze: Pozor na vysoké výdavky, najmä na dovolenke. Radšej si užívajte veci, ktoré sú zadarmo. Aktívny pohyb v prírode, blízkosť rodiny a podobne. Zdravie: Ak sa dlhodobé ochorenie už nezlepšuje, vyhľadajte iného odborníka. Vaše psychické nastavenie v uzdravovacom procese veľa zaváži. Láska: Vydaté ženy môžu ľahko otehotnieť. Mesiac Kohúta (8.september– 7.október 2015) Nezostáva vám veľa času na to, aby ste veci uviedli na pravú mieru. Nezhody a hádky neprospievajú nikomu. Kariéra: To, že ohovárate kolegov, vám v kariérnom raste nepomôže. Zamerajte sa na zlepšenie svojich zručností. Peniaze: Vhodný čas na menšie investície.S kúpou nehnuteľnosti radšej počkajte. Zdravie: Do správnej životosprávy patrí aj relax. Dlho ste ho zanedbávali. Láska: Zoberte svojho partnera na romantickú večeru. Vášmu vzťahu to veľmi prospeje. Mesiac Psa (8.október – 7.november 2015) Vždy máte na výber. Záleží len na tom, ako sa na celú vec pozeráte. Kariéra: Ste na najlepšej ceste dosiahnuť obrovský úspech. Ten malý, záverečný krôčik musíte urobiť v správnej chvíli. Načasovanie je dôležité. Peniaze:Rodinný rozpočet pokrivkáva, keďže nemáte čas sa tomu venovať. Napravte to čo najskôr. Zdravie: Stres a prepracovanosť si vyberú svoju daň. Vhodné bylinkové čaje vám pomôžu. Láska: Partnerské hádky vám nepridajú na pohode. Úprimný rozhovor napätie zmierni.

Byvol

Mesiac Opice (8.august – 7.september 2015) Rozdelenie úloh v tíme je pre úspešné ukončenie úlohy najdôležitejšie. Nemôže všetko odrobiť len jeden človek. Zamyslite sa. Kariéra: Aj keby ste radšej relaxovali, je dôležité, aby ste rozpracovaný projekt dokončili. Peniaze: Akciové trhy nesľubujú veľké zisky, preto buďte pri investovaní opatrní. Zdravie: Pozor na poranenia ostrými predmetmi. Okamžitá odborná prvá pomoc bude v prípade zranenia nevyhnutná. Láska: Aj keď sa vám veľmi nechce, účasť na spoločenských akciách je nevyhnutná. Doma si nového partnera nenájdete. Mesiac Kohúta (8.september – 7.október 2015) Tento mesiac vás toho čaká veľmi veľa. Dobíjajte si životnú energiu priebežne, dovolenými prostriedkami, inak sa to negatívne prejaví na vašom zdraví a pracovných výsledkoch. Kariéra: Máte úspech a kariérny postup na dosah. Všetko závisí od výšky zisku poslednej akcie. Dajte si záležať. Peniaze: Získate veľký majetok. Pozor na to, ako s ním naložíte. Zdravie: Choďte si oddýchnuť do sauny alebo vírivky. Ovocie vám dodá energiu. Láska: Ak máte problém s láskou, požiadajte o pomoc staršieho rodinného príslušníka, ktorému dôverujete. Mesiac Psa (8.október – 7.november 2015) Majte sa na pozore pred zlomyseľnými ľuďmi. Neoplácajte im ich praktiky. Radšej si to s nimi vykomunikujte priamo. Kariéra: Máte šancu zúčastniť sa na novom projekte. Finančná odmena síce nie je veľká, ale získané skúsenosti mnohonásobne zúročíte. Peniaze: Rodinná situácia sa zmenila, preto aj výdavky sú vyššie. Je čas využiť úspory. Zdravie: Vyhnite sa konzumácii morských plodov. Hrozia vám komplikácie so žalúdkom. Láska: Uvoľnite sa, nechajte životu a láske voľný priebeh. Všetko sa vyjasní v najbližšom období.

Tiger

Mesiac Opice (8.august – 7.september 2015) Ak sa vám v živote opakuje dookola tá istá situácia, niečo vám osud naznačuje. Snažte sa rozpoznať spoločné znaky a pouvažovať, ako sa na vec pozrieť z inej strany, z nadhľadu. Kariéra: Lenivých ľudí nemá vo svojom tíme nikto rád. Zamyslite sa nad svojím konaním. Peniaze:Tento mesiac vám veľa peňazí do peňaženky nepribudne. Riskantné investície nebudú ziskové. Zdravie: Malé zdravotné ťažkosti prerastú do väčších. Ak aj tie budete ignorovať, skolabujete. Láska: Milenci majú na ružiach ustlané. Venujte sa svojej láske. Mesiac Kohúta (8.september – 7.október 2015) Čakajú na vás krásne dni plné vnútorného svetla. Stretnete sa s očarujúcou osobou, ktorá vám zmení život. Kariéra: Ak sa vám zdá, že stagnujete, urobte zopár malých zmien a veci sa dajú do pohybu. Peniaze: Príjmy, výdavky, investície, úspory... točí sa vám z toho hlava. Počkajte s veľkými rozhodnutiami o financiách na priaznivejšie obdobie. Zdravie: Navštívte svojho všeobecného lekára kvôli preventívnej prehliadke. Môže vám objaviť skryté ochorenie v počiatočnom štádiu. Láska: V náručí milovanej osoby je vám nádherne. Užívajte si tieto nezabudnuteľné chvíle. Starajte sa o seba navzájom. Mesiac Psa (8.október – 7.november 2015) Máte všetkého plné zuby a jasne to dávate najavo celému svojmu okoliu. Je načase zrelaxovať a utriediť si myšlienky. Kariéra: V práci vás čakajú náročné rozhodnutia. Pristupujte k nim zodpovedne. Peniaze:Nenechajte sa oklamať zavádzajúcim vzhľadom akciového trhu. Ušetrite peniaze bežným spôsobom. Zdravie: Starajte sa o svoje ruky. Kúpeľ, krém, masáž... Ste im vďační za veľa. Poďakujte sa im za všetko čo už pre vás urobili. Láska:Zlomené srdce bolí zo všetkého najviac. Alebo je to zranená sebaúcta? Nebojte sa, za krátke obdobie vyjde slnko aj na vašej ulici.

Zajac

Mesiac Opice (8.august – 7.september 2015) Uvidíte problémy a budete čeliť nezhodám. Ak ich chcete prekonať, musíte si zachovať chladnú hlavu. Malý ústupok vám môže priniesť skvelé vyhliadky. Kariéra: Budete mať príležitosť zmeniť prácu. Môžete si tiež hľadať vedecké alebo technologické pracovné pozície. Je to najlepší okamih pre zmenu. Peniaze: Tento mesiac vám šťastie nepraje. Nehazardujte, aby ste sa nedostali do nepríjemného postavenia. Zdravie: Nepite príliš veľa alkoholu. V opačnom prípade vás to zničí. Láska: Vydaté ženy majú sklon k zvádzaniu. Mali by ste myslieť na svoju rodinu ako na najdôležitejšiu časť vášho života a rýchlo situáciu zharmonizovať. Mesiac Kohúta (8.september – 7.október 2015) Napriek vášmu úsiliu, neuvidíte žiadny pokrok. Musíte si dávať pozor na to, čo hovoríte a čo robíte, aby ste sa nestali obetným baránkom. Kariéra: V práci pôjde všetko ako po masle. Prípadné prekážky sa vyskytnúť iba v dôsledku chýb, ktoré ste urobili v plánovaní. Preto si musíte byť istí každým detailom. Peniaze:V investíciách a špekulatívnych operáciách vo firme vám šťastie priať nebude, môžete len a len stratiť. Zdravie: Nervozita a stres môžu byť hlavnými príčinami vašich fyzických problémov. Láska: Nezadaní by mali cestovať, aby si našli spriaznenú dušu. Mesiac Psa (8.október – 7.november 2015) Najdôležitejšou témou tohto obdobia je ostražitosť, aby ste neboli podvedení. V opačnom prípade očakávajte značné škody. Kariéra: Ak musíte vyriešiť veľa problémov vo vlastnom podniku, mali by ste požiadať o pomoc staršie dôveryhodné osoby. Peniaze: Mali by ste venovať dvojnásobnú pozornosť vašej finančnej situácii. Miniete veľa peňazí na módu. Zdravie: Budete slabí. Pozor na zranenia rúk a nôh. Láska: Život zaľúbencov je plný nehy. V manželských pároch môžu ľahko vzniknúť spory. Skoro však budú zažehnané a rýchlo sa opäť nastolí mier.

Drak

Mesiac Opice (8.august – 7.september 2015) Veľmi sa snažíte a zatiaľ to neprináša ovocie. Musíte byť trpezliví a zameraní na dosiahnutie cieľa. Nebuďte kŕčovití. Kariéra: Kolega v práci nie je taký milý, ako sa vám na prvý pohľad zdalo. Buďte ostražití. Peniaze: Máte ušetrené, dokonca aj dobre zarobíte. Pozor na vysoké účty, míňajte s rozvahou. Zdravie: Nebojte sa ozvať, ak sa vám liečebný postup nepozdáva. Aj lekár je len človek. Láska: Romantické predstavy o vzťahu sa rýchlo zmenia. Vytriezvenie bolí. Majte na pamäti, že za túto situáciu si môžete sami, nikoho neobviňujte. Mesiac Kohúta (8.september – 7.október 2015) Opäť ste naleteli podvodníkom. Musíte sa zo svojich chýb poučiť. Na uzatváranie veľkých obchodov si radšej počkajte. Kariéra: Inšpirujte sa veľkými životnými myšlienkami mudrcov. Pomôže vám to dosiahnuť váš cieľ. Peniaze: Vo finančnej oblasti máte všetko pod kontrolou. Rodinné výdavky budú tento mesiac vyššie. Zdravie: Pozor na ochorenia horných dýchacích ciest. Môže vás to na dlhú dobu vyradiť z normálneho života. Láska: Nehľadajte rozptýlenie mimo manželského vzťahu. Rodina vás potrebuje. Mesiac Psa (8.október – 7.november 2015) Tento mesiac bude únavný. Práca sa vám bude zdať ťažká. Ak sa budete naozaj snažiť a budete postupovať podľa plánu, môžete prekonať mnohé prekážky. Kariéra: Ak máte nový nápad, teraz je vhodný čas sa do toho pustiť. Na trhu sa ľahko uchytíte. Peniaze: Príjem bude pre vás sklamaním. Snažte sa čo najlepšie vyriešiť konflikt so svojím finančným partnerom. Zdravie: Vaše zdravie nebude dobré. Môžete mať bolesti hlavy. Neváhajte sa poradiť s lekárom, ak ste podráždení. Láska: Dámy musia byť opatrné pri nadväzovaní priateľstiev. Slobodné dievčatá môžu ľahko otehotnieť s nevhodnými partnermi.

Had

Mesiac Opice (8.august – 7.september 2015) Prítomnosť určitých priateľov vám umožní zlepšiť váš osud. Podnikatelia získajú nové projekty, ktoré ich posunú dopredu. Kariéra: Tento mesiac budú úspešní najmä tí, ktorí pracujú s komunikáciou. Nepreceňte svoje sily. Peniaze: V správnom finančnom hospodárení si musíte byť schopní aj ušetriť. Zamyslite sa nad vašimi výdavkami. Zdravie: Problémy s chrbticou naznačujú preťaženie a prepracovanosť. Kompenzačné cvičenia vám pomôžu opäť sa postaviť na nohy. Láska: Nemajte obavy z budúcnosti. Ak ste s partnerom pripravení, je ten správny čas uzavrieť manželstvo. Mesiac Kohúta (8.september – 7.október 2015) Veľa vecí skončí bez výsledku. Budete veľmi unavení. Prispôsobte sa novým okolnostiam a udržte svoj temperament na uzde. Buďte trpezliví a priateľskí ku každému, s kým jednáte. Kariéra: Finančný a psychický tlak v podnikaní nie sú pre každého. Svoje najbližšie kroky dobre zvážte. Peniaze: Chcete si zlepšiť finančnú situáciu, ale nič pre to nerobíte. Zamyslite sa.. Zdravie: Od polovice mesiaca nie je vhodný čas na cestovanie, vyhnete sa nehodám. Láska: Problémy milencov prerastú do väčšieho sporu. Kým vekový rozdiel nevadí vám, nezaoberajte sa klebetami iných. Mesiac Psa (8.október – 7.november 2015) Zákerné osoby vás ohovárajú len preto, lebo vám závidia. Nenechajte sa odradiť, čoskoro budete sláviť veľký úspech. Kariéra: Konkurencia nikdy nespí. Dávajte si pozor, s kým sa rozprávate o svojich pracovných plánoch. Peniaze: Zisk zo špekulatívnych operácií bude minimálny. Sústreďte sa na normálny príjem. Zdravie: Prečistite si tráviace orgány. Zvoľte prírodné prostriedky. Láska: Slobodní majú šancu nájsť si partnera opačného pohlavia. Zabávajte sa.

Kôň

Mesiac Opice (8.august – 7.september 2015) Sústreďte sa na dôležité veci, nenechajte sa zbytočne rozptyľovať maličkosťami. Pracujte tvrdo a pri každom rozhodnutí premýšľajte, kým prejdete k činom. Kariéra: Vzťahy s kolegami v práci si vyriešte diskrétne. Ak boli vaše vzťahy príliš osobné, teraz sa trochu ochladia. Peniaze: Váš normálny príjem bude stabilný. Udržujte vyrovnanú finančnú bilanciu. Zdravie: Dávajtesipozorna nesprávne užitie liekov. Inak sa situácia so zdravím zhorší. Láska: Zamilovaní by si mali dávať pozor na tretie strany. S úprimnosťou a trpezlivosťou sa to skončí šťastne. Mesiac Kohúta (8.september – 7.október 2015) V polovici tohto mesiaca vás stretnú neočakávané prekážky a ťažkosti. Buďte v strehu a urobte potrebné opatrenia. Kariéra: Zamestnanci majú šancu na postup alebo zvýšenie platu. Podnikatelia nájdu nových zákazníkov pre ich produkty alebo služby. Peniaze: Veľmi dobre si premyslite každý úver alebo pôžičku. Inak riskujete výrazný pokles finančnej rezervy. Zdravie: Dobre zvolený jedálniček vám pomôže udržať dobré zdravie. Pobyt na čerstvom vzduchu vám zlepší náladu. Láska: Nezadaní by si mali hľadať svojho partnera medzi slobodnými a vyhýbať sa vzťahom so zadanými osobami. Mesiac Psa (8.október – 7.november 2015) Šťastie bude tento mesiac raz hore, raz dolu. Vo firme môžete očakávať spory a hádky.Sústreďte sa na to, čo chcete dosiahnuť. Kariéra: Šťastie praje profesiám súvisiacim s drevom a ohňom. Nečakajte na to, čo urobí konkurencia, buďte aktívni. Peniaze: Počítajte len s bežným príjmom, zbytočne neriskujte. Inak prídete o všetko. Zdravie: Tí, ktorí majú ochorenie v útlme, by sa mali vyhnúť namáhavej činnosti, aby zabránili obnoveniu choroby. Láska: Najmä slobodné ženy čaká tento mesiac mnoho milostných ponúk. Pozor na nechcené tehotenstvá.

Koza

Mesiac Opice (8.august – 7.september 2015) Starostlivo zvážte každé rozhodnutie. Prijímanie opatrení v chvate môže byť len zdrojom nešťastia. Nezapájajte sa do záležitostí mimo vášho záujmu. Kariéra: V žiadnom prípade sa nepokúšajte o podplácanie. Riskujete dobrú povesť a slobodu. Peniaze: Míňajte len toľko, koľko máte. Obmedzte výdavky, vyhnete sa stratám. Zdravie: Budete čeliť problémom v práci. Dostatočne odpočívajte, aby ste obnovili svoje sily. Láska: Krátkodobé milostné vzplanutie môže narušiť alebo úplne zničiť všetko, čo ste celé roky budovali. Mesiac Kohúta (8.september – 7.október 2015) Tento mesiac budete čeliť mnohými prekážkam. Niektorí zlomyseľní ľudia budú vo vašom živote vyvolávať nezhody. Hádkam sa radšej vyhnite. Kariéra: Presne definovaný cieľ a úlohy vo vašej práci vám uľahčia rozhodovanie. Úlohy rovnomerne rozložte na všetkých členov tímu, na záver si všetko skontrolujte. Peniaze: Vaša finančná situácia nebude stabilná. Náklady budú pre vás príliš vysoké. Musíte urobiť dobrý rozpočet, aby ste predišli finančným nezrovnalostiam. Zdravie: Oddych je najlepší like na stres a únavu. Vaša energia sa nakoniec vráti. Láska: Vzťahy budú harmonické a nezadaní budú mať veľkú šancu nájsť si partner a na celý život. Mesiac Psa (8.október – 7.november 2015) Chyby v podnikaní vám prinesú veľké problémy. Musíte na ne rýchlo reagovať. V opačnom prípade vaše podnikanie zlyhá. Kariéra: Ak máte v hlave nový projekt, má tento mesiac šancu na úspech. Vzdelávajte sa. Peniaze: Vaše šťastie sa v oblasti financií tento mesiac nezlepší. Váš príjem nebude stabilný. Zdravie: Starší členovia rodiny budú mať zdravotné problémy. Vaša podpora je pre nich veľmi dôležitá. Láska: Mali by ste sa viac starať o vášho partnera, pretože vzťah stagnuje a stave sa nudným. Neváhajte vymyslieť prekvapenie, aby ste opäť prebudili vzájomnú intimitu.

Opica

Mesiac Opice (8.august – 7.september 2015) Skúste tento mesiac nepadnúť do pasce, ktorú na vás nastražili zlomyseľní ľudia. V opačnom prípade utrpíte kapitálové straty. Kariéra: V súčasnom zamestnaní sa sústreďte najmä na činnosti, ktoré rozvíjajú váš potenciál a budú pre vás prospešné aj v budúcnosti. Rešpektujte zákony. Peniaze: Vyhýbajte sa takzvaným priateľom, ktorí len míňajú vaše peniaze. Radšej ich ušetrite a odložte na horšie časy v budúcnosti. Zdravie: Relaxujte radšej mimo verejných bazénov, striehnu tam na vás plesne. Náhodné zranenia si náležite ošetrite. Láska: V láske je pre vás dôležité nájsť rovnováhu medzi prácou a milostným životom. Mesiac Kohúta (8.september – 7.október 2015) Zhon a stres sú vyčerpávajúce a nie sú dobré ani pre vaše telo, ani pre vašu dušu. Nebuďte netrpezliví. Šikovní ľudia často zaplatia vysokú cenu za to, že sú príliš nedočkaví. Kariéra: Zamestnanci budú povýšení. Vďaka dobrej spolupráci medzi kolegami môžete dosiahnuť vynikajúce výsledky. Peniaze: Kto zaseje málo, zožne málo, kto zaseje veľa, veľa aj získa. Skúste sa bližšie pozrieť na dlhodobé investície. Zdravie: Žalúdok a hlava sú tento mesiac náchylnejšie na ochorenia. Oddychujte. Láska: Slobodní, rozvedení a vdovci by sa mali zúčastňovať spoločenských akcií. Majú veľkú šancu stretnúť ideálneho partnera. Mesiac Psa (8.október – 7.november 2015) Práca je pretkaná početnými prekážkami. Ak budete usilovne pracovať a zbavíte sa všetkých chamtivých myšlienok, môžete tento mesiac prežiť bezpečne. Kariéra: V práci sa to nebude vyvíjať veľmi dobre. Aj overení zákazníci vás sklamú a odbyt klesne. Skúste nájsť iné zdroje a prehodnoťte aj cenu. Peniaze: Získate pomoc od vznešeného človeka. Vaša finančná situácia sa zlepší. S investíciami do majetku počkajte. Zdravie: Zdravie bude dobré, len si dávajte pozor na stres. Ak ochoriete, vyskúšajte bylinkový čaj, uľaví sa vám. Láska: Dávajte si pozor na pasce alebo podvody. Zasiahnu vaše najhlbšie city a hrdosť.

Kohút

Mesiac Opice (8.august – 7.september 2015) S vaším šťastím to nebude také zlé. Zoberte komunikáciu do vlastných rúk a zmeňte nevýhodu na svoju výhodu. Úspech vás neminie. Kariéra: Keď budete na sebe tvrdo pracovať, výsledky a úspechy sa dostavia. Vaše schopnosti si všimne aj váš nadriadený. Peniaze: Nedôverujte informáciám od svojich kolegov. Vystríhajte sa podvodom, predídete stratám. Zdravie: Dávajte si pozor na prechladnutie. Začnite sa hneď liečiť, inak vám hrozí zápal pľúc. Láska: Zamilovaní a zadaní by si mali dať pozor na tretie strany. Buďte úprimní a trpezliví a všetko dobre dopadne. Mesiac Kohúta (8.september – 7.október 2015) Je čas ukázať svoje schopnosti v oblasti analýzy. Môžete dosiahnuť pokrok. Buďte aktívny. Kariéra: Vaša práca sa bude vyvíjať vynikajúco. Mali by ste zdokonalovať svoje schopnosti, aby ste v budúcnosti dosiahli ešte viac. Peniaze: Nikdy sa nespoliehajte, že na hrách alebo špekuláciách dobre zarobíte. Zdravie: Dlhodobé problémy s obličkami nebudú mať trvalé následky, ak ich budete liečiť včas. Láska: Zorganizujte niečo romantické. Potom môžete očakávať neobyčajné zážitky. Mesiac Psa (8.október – 7.november 2015) Budete riešiť neočakávané a skryté problémy, ktoré unikli vašej pozornosti. Našťastie, s pomocou dobrých partnerov všetko zvládnete. Kariéra: Čaká vás veľmi veľa problémov, ktoré vás budú deprimovať. Musíte sa veľmi snažiť, aby ste ich prekonali. Peniaze: Váš príjem bude sklamaním. Počítajte s finančnou podporou vašich najbližších príbuzných. Zdravie: Budete unavení z nadčasov a môže vás bolieť hlava alebo dostanete horúčku. Láska: Milenci sa budú hádať. Nereagujte bez predchádzajúceho premýšľania. V opačnom prípade sa situácia ešte zhorší.

Pes

Mesiac Opice (8.august – 7.september 2015) Budete riešiť skryté problémy, ktoré vám pri prvom pohľade unikli. Preto je nutné čo najskôr identifikovať zdroj problémov a snažiť sa ho čo najskôr odstrániť. Kariéra: Obchodná spolupráca sa bude postupne rozvíjať a získate prevahu nad konkurenciou. Aj naďalej však musíte tvrdo pracovať. Peniaze: Finančný zisk bude tento mesiac zodpovedať úsiliu. Bohatstvo by ste mali hromadiť postupne. Zdravie: Prepínate svoje sily a vaše telo už ďalej nevládze fungovať v tomto režime. Musíte si oddýchnuť. Láska: Dávajte si pozor na nezáväzný sex, mohli by ste ochorieť. Ženy by mohli nechcene otehotnieť. Mesiac Kohúta (8.september – 7.október 2015) Tento mesiac bude kritický pre rozvoj vášho podnikania. Ak máte nový plán na rozvoj, musíte sa ho snažiť uskutočniť zo všetkých síl. Každé úsilie bude nakoniec odmenené. Kariéra: Musíte vyriešiť problémy vo vlastnom podniku. Požiadajte o pomoc ľudí, ktorí nie sú internými problémami zaťažení. Peniaze: Šťastie v peniazoch je veľmi slabé, môžete utrpieť znepokojujúce platové výkyvy. Zdravie: Dávajte si pozor na prechladnutie a chráňte si vaše pľúca a priedušky. Zdravá výživa a uvážené cvičenie sú pre vaše zdravie nevyhnutné. Láska: Harmonická rodina je vašou prioritou. Opustite mimomanželské vzťahy skôr, ako príde ku konfliktu. Mesiac Psa (8.október – 7.november 2015) Vaše šťastie v tomto mesiaci bude vynikajúce. Budete mať úspech bez ohľadu nato, čo sa rozhodnete urobiť alebo naplánovať. Kariéra: Tento rok je charakteristický čistením vzťahov a teda aj pracovných. Nebojte sa zmeniť prácu, otvorených možností bude dosť. Peniaze: Peniaze k vám prídu automaticky a vaše úsilie bude odmenené dvojnásobne. Zdravie: Zdravie budete mať v dobrom stave. Musíte sa postarať o zdravie vášho partnera a najbližšej rodiny. Láska: Je vhodný čas na svadbu, ak vzťah stojí na pevných základoch lásky a porozumenia. Založená rodina bude šťastná a bude prosperovať.

Prasa

Mesiac Opice (8.august – 7.september 2015) Ak je to možné, zachovajte si nad vecami nadhľad a pri riešení všetkých situácií chladnú hlavu. Činy si vopred dôkladne premyslite. Kariéra: Zapíšte sa na nejaký kurz, veľmi to zvýši vaše možnosti pri zmene zamestnania. Peniaze: Vašou prácou si zarobíte extra príjem, ale tieto zisky sa rýchlo rozkotúľajú. Zdravie: Ak cestujete do krajín, kde sa vyskytujú exotické nákazlivé choroby, nezabudnite sa zaočkovať. Láska: Slobodní sa spoznajú so zaujímavými osobami opačného pohlavia. Aktívne sa zapájajte do rozhovorov. Mesiac Kohúta (8.september – 7.október 2015) Ak viete, ako sa chopiť príležitosti, budete mať šancu vyniknúť. Musíte byť prezieraví, aby vás niekto nepodviedol. Kariéra: Neskĺznite do ohovárania s kolegami, mohli by ste to neskôr oľutovať. Poctivo si plňte naplánované úlohy. Peniaze: Ujde vám veľmi dobrá príležitosť na investovanie, keďže ste minuli všetky úspory. Zdravie: Ochorenia vnútorných orgánov nevidieť na prvý pohľad. Snažte sa príznaky rozoznať čo najskôr, aby ste sa rýchlejšie vyliečili. Láska: V láske sa môžete bez problémov oddať svojmu partnerovi. Všetko vám bude klapať a všetky problémy načas akoby zmizli. Mesiac Psa (8.október – 7.november 2015) Dôverujte priateľom a nechajte si od nich poradiť v pracovnej záležitosti, ktorú už dlho neviete vyriešiť. Kariéra: Máte všetko vo svojich rukách. Presne viete ako rozpracovaný projekt úspešne ukončiť. Pustite sa s chuťou do toho. Peniaze: Extra zisk hneď investujte späť do firmy. Inak o všetko prídete zlými rozhodnutiami vašich obchodných partnerov. Zdravie: Zelenina a ovocie sú základom správneho a zdravého jedálnička. Mäso a syry jedzte tento mesiac striedmo. Láska: Majte sa na pozore pred tretími stranami. Hádky môžu viesť až k ukončeniu vzťahu.