Mesiac Hada (6. máj – 5. jún 2019) Je pred vami obdobie, kedy budete mať priestor načerpávať sily, využite tento čas na sebarozvoj. Kariéra: Vaše hlavné zamestnanie bude stagnovať, zamerajte sa preto na získavanie vedomostí súvisiacich s vašou prácou. Peniaze: Vo financiách tento mesiac platí zásada, že čím viac peňazí, tým viac starostí, preto sa netrápte, ak vám peniaze nebudú pribúdať. Zdravie: Pokojné obdobie je ako stvorené na zlepšenie stravovacích návykov, vaše telo to ocení. Láska: V láske ani v partnerstve nečakajte žiadne zmeny. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2019) Po pokojnom období prichádza čas na zmeny, nebudú však príjemné. Buďte v strehu, citlivo vyhodnocujte každú maličkosť. Kariéra: V zamestnaní istý dlhý skrytý rozpor dospeje k svojmu pomerme radikálnemu riešeniu: buď vás povýšia, alebo odídete. Peniaze: Hrozia finančné straty, preto ako to bude možné, vyhnite sa akýmkoľvek investíciám. Zdravie: Stres sa podpíše aj pod vaše zdravotné problémy a nespavosť. Nepokoj sa pokúste tlmiť prechádzkami v prírode. Láska: Čaká vás konfliktné obdobie plné hádok, ktoré môžu vyústiť až do ukončenia vzťahu. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2019) Pokračuje náročné obdobie, stále sa budete trochu trápiť, ale menej ako minulý mesiac. Kariéra: Okolnosti budú vyžadovať opačné nasadenie, než ako je vám vlastné: ak ste rýchly, bude vás čakať zdĺhavá práca, ak ste pomalší typ, bude treba promptne vyriešiť problém, nebude to ľahké. Peniaze: Ak si trúfnete zariskovať aj v tomto období, môže to byť zaujímavé. Nič nerobiť je však bezpečná istota. Zdravie: Hrozia vám nečakané úrazy a zranenia, nie však vašou vinou. Láska: Tento mesiac sa v láske môže stať všeličo. Aktívny prístup neprinesie želané ovocie, držte sa pre istotu v ústraní.

Byvol

Mesiac Hada (6. máj – 5. jún 2019) Dosiahnete uspokojenie a úspech vo všetkých oblastiach, čaká vás pomerne úspešné obdobie. Kariéra: Pracovné povinnosti zvládate ľahko a vaše okolie bude nadšené. Peniaze: Poteší váš nečakaná finančná odmena. Zdravie: Cítite sa dobre, nezabudnite však na pravidelný pohyb a dostatočne dlhý spánok. Nezaspite na vavrínoch! Láska: Vo vzťahu zažívate pekné obdobie, partner vás milo prekvapí. Nezadaní, na niekoho vo svojom okolí poriadne zapôsobíte. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2019) Po príjemnom období príde tento mesiac k prudkej zmene: všetko pôjde naopak, ako je vám prirodzené, budete sa musieť prekonávať , čo vás celkom vyčerpá. Kariéra: Budete musieť ustúpiť autoritám, ktorých rozhodnutia budete mať problém rešpektovať. Peniaze: Nečakané výdavky (na bývanie, opravy auta) vás zaskočia. Zdravie: Ozve sa dlho zanedbávané chronické ochorenie. Láska: V partnerstve to zaškrípe a budete rozmýšľať nad tým, či je pre vás váš partner ten pravý. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2019) Nepriaznivé obdobie sa ešte prehĺbi. Nič nepôjde podľa vašich predstáv, čakajte útoky z okolia, voči ktorým sa nebudete môcť brániť. Kariéra: Niekto vám bude hádzať polená pod nohy, bude to nepríjemné a nikto nebude chcieť počúvať vaše vysvetlenia. Peniaze: Pri investíciách buďte nadmieru obozretní, ani to však nezabráni menším či väčším stratám. Zdravie: Nepridávajte si ešte viac zlou životosprávou, šetrite sa, aj keď to nebude ľahké. Láska: Vo vzťahu sa môžete dočkať nepríjemného prekvapenia možno ohľadom nevery vášho partnera.

Tiger

Mesiac Hada (6. máj – 5. jún 2019) Tento mesiac bude jeden z najťažších v celom roku. Zažijete sklamania od ľudí, od ktorých by ste to nečakali. Kariéra: V zamestnaní dopadne všetko inak, ako ste očakávali, budete sklamaní z nepochopenia. Peniaze: Pravdepodobne sa stanete obeťou podvodu, v dôsledku čoho môžete stratiť dlhoročných priateľov. Zdravie: Ozvú sa chronické problémy, budete to musieť riešiť. Láska: Vo vzťahu prevláda nepochopenie, najradšej by ste sa stiahli, ale váš partner vyžaduje od vás reakcie. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2019) Konečne príde lepší mesiac, venujte sa vytváraniu spoločenských vzťahov, očakávajte kontakty s vysokopostavenými osobami. Kariéra: Bude sa vám dariť aj v zamestnaní, vaše schopnosti neostanú bez povšimnutia, je pravdepodobné, že budete povýšení. Peniaze: Vaše financie sa skonsolidujú, začnete vyrovnávať straty. Zdravie: Aktivita, s ktorou ste nedávno začali, vás celkom pohltila a aj to na vás vidieť. Láska: Váš partnerský život vám prinesie uspokojenie, nezadaní si budú vychutnávať svoju samotu. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2019) Tento mesiac budete v úzadí, ale nebojte sa, ide len o striedanie stráží, aj na vás opäť príde rad. Kariéra: Preukážte svoju šikovnosť a pohotovosť, bude to dôležité pre váš úspech. Peniaze: Vaše príjmy a výdaje sú vyrovnané, využite toto obdobie na vytvorenie finančného plánu. Zdravie: Začnite s diétou, ktorá sa časom môže stať vašou bežnou stravou. Vyskúšajte nové zdravé recepty. Láska: V láske aj vo vzťahu prevláda príjemné bezvetrie.

Zajac

Mesiac Hada (6. máj – 5. jún 2019) Zoznámite sa so zaujímavými ľuďmi, neskôr vám pomôžu aj v profesijnom živote. Kariéra: V práci sa budete tešiť z úspešnej spolupráce, možno budete odmenení. Peniaze: V rámci finančnej situácie sa neudeje nič mimoriadne, ale vyrovnaný rozpočet je príjemný. Zdravie: Prežívate dobré obdobie, doprajete si, máte aj sklon k pôžitkárstvu, ale nepreženiete to. Láska: V láske všetko bezo zmeny a ešte to nejaký čas potrvá. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2019) Zajac s Koňom vytvára spojenie, ktoré sa nesie v znamení deštrukcie, sklonu ku konfliktom, v tomto prípade v rodinných vzťahoch. Kariéra: Nebuďte takí tvrdohlaví, presadzujete svoje názory, ale uznajte, že sa môžete mýliť. Peniaze: Hrozia finančné straty, alebo sa obchody, od ktorých ste si veľa sľubovali, nepodaria. Zdravie: Ozve sa dedičné ochorenie, ktoré ste zanedbávali. Láska: Čakajú vás konflikty, od partnera budete unikať do väčšej spoločnosti, pozor na neveru. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2019) Uvedomte si, čo pre vás znamená vaša rodina a zamerajte sa na blaho a prosperitu všetkých jej členov. Kariéra: V práci sa vám bude dariť, váš úspech bude spojený aj s finančnou odmenou. Peniaze: Možno kúpite nehnuteľnosť –byt, dom, alebo pozemok či chalupu. Zdravie: Budete sa cítiť silní a zdraví, čo sa prejaví na vašej dobrej nálade. Láska: Vášnivý vzťah, o akom ste len snívali, sa stane skutočnosťou. Ak uvažujete o založení rodiny, môže sa tak stať.

Drak

Mesiac Hada (6. máj – 5. jún 2019) Tento mesiac si viac ako inokedy uvedomujte, že všetky veci v prírode pôsobia ticho. Vznikajú a nič nevlastnia. Plnia svoju úlohu a nič nepožadujú. Bude to aj vaša cesta. Kariéra: V práci sa budete tešiť z úspešnej spolupráce, možno budete odmenení. Peniaze: Peniaze tento mesiac vôbec neriešte, nič by ste nedosiahli. Zdravie: Začnite pravidelne sa piť bylinné čaje, zlepší sa činnosť vašich vnútorných orgánov. Láska: Vážte si to, že máte partnera, ktorý je vždy na vašej strane. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2019) Postupujte pomaly a isto, a dosiahnete úspech. Kariéra: Nezanedbávajte svoje povinnosti, ale ani nebuďte prehnane aktívni. Peniaze: Ovládajte svoje túžby po peniazoch. Pamätajte, že múdry človek nie je hrabivý. Zdravie: Venujte sa svojmu zdraviu, choďte na preventívnu prehliadku, aby ste niečo včas zastavili. Láska: Vo vzťahu prevláda stagnácia, vymyslite niečo. Váš partner na to čaká. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2019) Pokojné obdobie pokračuje už tretí mesiac. Je to čas, kedy môžete dať veci okolo seba do poriadku. Kariéra: Upracte si pracovný stôl a všetky dokumenty, v náročnom období oceníte, že všetko nájdete na svojom mieste. Peniaze: Zrekapitulujte si svoje výdavky a začnite plánovať, mohli by ste sa poradiť s finančným odborníkom. Zdravie: Zaujímajte sa o zdravie starších členov vašej rodiny. Láska: V láske vyskúšajte niečo nové, zaujímavý výlet, sexuálnu polohu, ale len s vaším partnerom!

Had

Mesiac Hada (6. máj – 5. jún 2019) Vychutnajte si čas pokoja, nemusíte sa obávať ničoho nečakaného, môžete sa venovať všetkým svojim záujmom a povinnostiam. Kariéra: S jedným kolegom si budete dobre rozumieť, spoločne posuniete veci dopredu. Peniaze: Rovnováha v príjmoch a výdavkoch, to je to, čo by vás malo tešiť. Teraz nechcite viac. Zdravie: Nezabúdajte na svoje chodidlá, doprajte im relaxačný kúpeľ a kvalitnú pedikúru. Láska: Vydajte sa partnerom na cesty, dlho ste už pre váš vzťah neurobili. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2019) Tento mesiac pokračujte v pokojnom stabilnom duchu, vaše telo aj duša budú oddychovať. Kariéra: Prídete s malým nápadom, ktorý však okolie ocení. Peniaze: Urobte si malú radosť a kúpte si, čo vám príde pod ruku. Zdravie: Športujte, ale držte sa zlatej strednej cesty. Urobte niečo pre vašu kondičku, ale neničte sa. Láska: Skúšajte, čo ste ešte neskúsili, rozmaznávajte seba aj svojho partnera, povedie vás oheň v srdci. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2019) Život plynie pomaly, tento čas je ako stvorený na načerpanie nových síl na obdobie, ktoré vám dá zabrať. Kariéra: Čaká vás zaujímavá pracovná cesta, pozor na flirt či menší konflikt. Peniaze: Väčšie investície odložte na neskôr. Teraz nie ste patrične sústredení. Zdravie: Buďte čo najviac vonku, v tomto období sa nemusíte zahrabať do práce v kancelárii, tak to využite. Láska: Tento mesiac nezačínajte dlhodobý vzťah, skôr sa nezáväzne zabávajte, bude vás to baviť.

Kôň

Mesiac Hada (6. máj – 5. jún 2019) Môžete si vydýchnuť, čaká vás pokojné neutrálne obdobie, ani hore, ani dole. Nekonajte, zotrvajte v nečinnosti, váš čas ešte len príde. Kariéra: Nezanedbávajte svoje povinnosti, ale ani nebuďte prehnane aktívni. Peniaze: Bude to dobrý mesiac na normálny príjem, nie však na vyššie zisky. Zdravie: Dostaňte sa do formy správnymi cvikmi, začnite cvičiť pod dohľadom odborníka. Láska: Nezabúdajte, že máte partnera, vneste do vzťahu trochu vzrušenia. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2019) Tento mesiac vám dá poriadne zabrať. Pôjdete sám proti sebe. Nebudete počúvať rady z okolia, ani nebudete chcieť prijať akúkoľvek pomoc. Kariéra: Ovládne vás prokrastinácia, budete v strese a pod tlakom termínov, ktoré budete stále posúvať. Peniaze: Svojou nedôslednosťou a finančnou nedisciplínou prídete o peniaze. Zdravie: Prejedanie, nadmerné užívanie alkoholu a zanedbávanie sa ̶ tomuto sa tento mesiac pravdepodobne nevyhnete. Láska: Mali by ste sa spamätať. Váš partner je síce trpezlivý, ale všetko má svoje hranice, Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2019) Teraz prichádza váš čas. V tomto mesiaci sa všetko, čoho sa dotknete, premení na zlato. Kariéra: Povýšenie, zvýšenie platu, rozbehnutie úspešného podnikania, alebo prinajmenšom stabilizácia v zamestnaní je to, čo môžete teraz očakávať. Peniaze: Dlho ste mali v hlave zaujímavý finančný plán, teraz ho smelo uskutočnite. Zdravie: Spravte niečo pre seba príjemným spôsobom, navštívte wellnes. Láska: Zaľúbenosť, vášeň, vzrušenie, erotika, skvelý sex ̶ toto všetko čaká čerstvé aj dlhoročné páry.

Koza

Mesiac Hada (5. máj – 5. jún 2019) Nehybnosť navonok, pohyb vo vnútri, to bude charakteristika tohto mesiaca. Rastie tak vaša vnútorná sila a sebahodnota. Kariéra: V zamestnaní vás čakajú aj príjemné spoločenské udalosti. Peniaze: Sledujte si vaše výdavky, porozmýšľajte, kde ste dalo ušetriť. Zdravie: Vyberajte si ľahšie jedlá, meditujte. Posilníte tak vašu imunitu. Láska: Váš partner je trochu nepozorný, sústreďuje sa na iné veci ako vás. Jemne zakročte. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2019) Čaká vás zaujímavé obdobie, všetko bude závisieť od toho, ako dokážete balansovať medzi príležitosťami a problémami. Kariéra: Chopte sa príležitosti, tá pravá chvíľa na postup sa nebude opakovať. Peniaze: Buďte obozretní vo finančných transakciách, podrobne si preštudujte všetky zmluvy. Zdravie: Dlho ste sa necítili tak dobre. Uvedomte si, čím to je a pokračujte v tom. Láska: Podarí sa vám získať objekt vašich túžob, prinesie to do vášho života príjemné oživenie. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2019) Sebadôvera bude základom pre úspech v tomto období. Myslite na to pri každej príležitosti. Kariéra: Všetko máte vo vlastných rukách. Pracujte sústredenie a úspech na seba nenechá čakať. Peniaze: Neinvestujte neuvážene, všetko si dvakrát v pokoji premyslite. Zdravie: Naberte energiu zo slnka, poteší sa vaše telo, aj myseľ. Láska: Váš vzťah teraz stagnuje, ale nie je to nič negatívne.

Opica

Mesiac Hada (6. máj – 5. jún 2019) Tento mesiac hráte vabank. Risk môže byť vyšší ako zisk, ale toto bude cesta, po ktorej pôjdete. Kariéra: Môže sa stať všeličo: nečakané povýšenie, aj krach Peniaze: Ak vám hrozila finančná kríza, príde práve teraz. Aj keď to bude ťažké, ostaňte nad vecou, žiadna kaša sa neje taká horúca, ako sa navarí. Zdravie: Vážna zdravotná komplikácia môže dopadnúť veľmi dobre, ale nesmiete prepadať beznádeji. Láska: Ak máte pevný vzťah, celkom nečakane môže skončiť, nezadaní, ak sa odhodláte, zažijete poriadne ľúbostné dobrodružstvo. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2019) Tento mesiac budete pociťovať akúsi stagnáciu. Nie to však nič negatívne, nemôžete predsa stále len bojovať. Oddýchnite si. Kariéra: Všetko pôjde v zabehnutých koľajach, dávajte si však na chyby z nepozornosti. Peniaze: Nesťažujte sa, hoci vaše príjmy nie sú nadpriemerné, máte všetko, čo potrebujete. Zdravie: Porozmýšľajte nad tým, ako tráviť večery aktívnejšie. Domáce práce a televízor to bez aspoň dva dni v týždni zvládnu. Láska: Nevracajte sa k starým problémom, vo vzťahu buďte radšej konštruktívni. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2019) Pokojná plavba vaším životom pokračuje aj tento mesiac. Buďte trpezlivým pozorovateľom. Kariéra: Sledujte ako sa vyvíjajú projekty vo vašom zamestnaní, možno by ste niektorého neskôr mohli vstúpiť. Peniaze: Dlho ste sa nezamysleli nad svojím hospodárením. Skúste to, vyhnete sa nepríjemnostiam. Zdravie: Začnite s krátkou rannou rozcvičkou a dodržiavajte ju. Láska: V láske vyskúšajte niečo nové, zoberte partnera vyberte sa niekam, kde ste ešte neboli.

Kohút

Mesiac Hada (5. máj – 5. jún 2019) Čakajte príjemné a užitočné stretnutia, zoznámite sa s ľuďmi, ktorí sa stanú vašimi priateľmi, v spoločnosti sa budete cítiť veľmi dobre. Kariéra: Akceptujte zmeny, ktoré sa dejú, netrvajte na svojom a úspech sa dostaví. Peniaze: Dlho ste plánovali jeden finančný projekt, a keď už ste naň skoro zabudli, prinesie vám príjemné prekvapenie v podobe slušného zisku. Zdravie: Trénujte svoju vytrvalosť, využite svoje odhodlanie. Láska: V láske sa vám podarí po čom túžite. Okúzlite presne tú osobu, na ktorej vám záleží. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2019) Môžete si vydýchnuť, čaká vás pokojné neutrálne obdobie. Zotrvajte v nečinnosti, váš čas ešte len príde. Kariéra: Nezanedbávajte svoje povinnosti, ale ani nebuďte prehnane aktívni. Peniaze: Potešia vás malé úspory na pravidelných platbách. Zdravie: Dávajte si pozor na to čo zjete a trochu sa rozhýbte, ak nič neurobíte, obezite sa časom nevyhnete! Láska: Partner pre vás prichystá malé malé prekvapenie, ktoré vás dojme. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2019) Život plynie pomaly, tento čas je ako stvorený na regeneráciu vašich síl na obdobie, ktoré bude náročnejšie. Kariéra: Nové obzory vám otvorí úspešná pracovná cesta alebo školenie. Peniaze: Máte všetko, čo potrebujte, nechcite viac, užite si spokojnosť. Zdravie: Vážna zdravotná komplikácia môže dopadnúť veľmi dobre, neprepadajte však beznádeji. Láska: Láska nie je teraz pre vás na prvom mieste, ale buďte opatrní, váš partner nemusí byť taký trpezlivý, ako si myslíte.

Pes

Mesiac Hada (6. máj – 5. jún 2019) Postupujte pomaly a isto, a dosiahnete úspech. Nebuďte netrpezliví a nerozhodní. Kariéra: Lepšie riešenie ponúkne niekto iný ako vy, prijmite to. Peniaze: Niekto si od vás bude chcieť požičať, urobte tak, len ak si budete istí, že na to máte. Zdravie: Odmeňte svoj chrbát, doprajte mu kvalitnú masáž. Láska: Vo vašom vzťahu sa už dlho nič nedeje, hrozí nuda, konajte. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2019) Vaše šťastie sa ustáli. Pomocné ruky sa objavia hneď z niekoľkých strán. S dôverou ich využite. Kariéra: Sústreďte sa na svoje súčasne zamestnanie, rozvíjajte svoje zručnosti a schopnosti. Peniaze: Je čas dopriať si dovolenku, alebo malý výlet, finančná situácia vám to teraz umožňuje. Zdravie: Vysúšajte aromaterapiu. Vône nás ovplyvňujú viac ako si myslíte. Láska: V láske verný pes zažije harmóniu, ktorú jeho partner vysoko ocení. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2019) Toto ťažké obdobie preverí vašu vnútornú silu. Čakajte útoky, ohovárania, podrazy. Kariéra: Kolegovia na vás hádžu viny za svoje neúspechy, ste v tom nevinne, nikto to však nevidí. Peniaze: Financie nechajte teraz bokom, potrebujete silu na odrážanie útokov. Zdravie: Dýchajte, potrebujete kyslík, buďte čo najviac vonku, pretlak, ktorý teraz zažívate tak lepšie prekonáte. Vyhnite sa antidepresívam. Láska: Je možné, že jedným z ohováračov bude aj váš partner.

Prasa

Mesiac Hada (6. máj – 5. jún 2019) V tomto období budete musieť byť opatrní. Občas sa budete pohybovať na hrane noža, bude závisieť na vás, na ktorú stranu sa nakloníte. Kariéra: Čaká vás zásadnejšie rozhodnutie: zvoliť pohodlnú ale rutinnú prácu, ale ísť do rizika? Peniaze: Nedajte sa zlákať pôžičkami, ani úvermi, rýchlo by ste zistili, že nie sú výhodné. Zdravie: Je toho na vás trochu veľa, prejaví sa to v bolestiach chrbtice a kĺbov, doprajte dostatočne dlhý a kvalitný spánok. Láska: Vo vzťahu nastane nedorozumenie, ak si to nevysvetlíte, hrozí rozchod či rozvod. Mesiac Koňa (6. jún – 5. júl 2019) Objavujte silu nehybnosti, keď všetko vo vašom okolí plynie bez vášho zásahu. Pochopíte ako veci fungujú a vďaka tomu vás v budúcnosti nerozhádžu žiadne turbulencie. Kariéra: V práci môžete teraz trochu poľaviť, ale ustrážte si mieru. Peniaze: Môžete sa dostať do ľahkého mínusu, ale rýchlo ho vyrovnáte. Doprajte si. Zdravie: V tomto období si dajte do poriadku všetky potrebné zdravotné prehliadky. Láska: Nechajte iniciatívu na vašom partnerovi, aj on by chcel občas dostať priestor realizovať svoje nápady. Mesiac Kozy (6. júl – 5. august 2019) Prevezmite iniciatívu a svojou rozhodnosťou ovplyvníte veci vo váš prospech, ostatní sa ochotne podriadia a nakazia vaším idealizmom. Kariéra: Vaši kolegovia aj nadriadení ocenia váš prístup, aj vaše výsledky. Peniaze: Uskutočnite svoju dlho plánovanú investíciu, teraz ju dobre zhodnotíte. Zdravie: Ak chcete vo vzťahu v k vašej životospráve uskutočniť pozitívnu zmenu, teraz sa to podarí. Láska: Pobláznite svoju partnerovi hlavu, váš vzťah sa utuží, nezadaní si teraz nájdu pevný vzťah.