Potkan

Mesiac Tigra (4. február – 5. marec 2018) Uzavriete sa do seba. Potrebujete byť sústredení, aby mohlo vzniknúť niečo, čo bude prospešné vám, aj vašim blízkym. Nedajte sa odradiť nepochopením, bude dočasné. Kariéra: Toto bude jediná oblasť, ktorej sa plne oddáte. Bude to u vás hraničiť s workoholizmom, nebudete ochotní ani prijať žiadnu pomoc od kolegov. Peniaze: Teraz pre vás nie sú podstatné, hoci v podvedomí rátate s veľkým ziskom a je to jedna z vašich skrytých motivácií, prečo tak veľmi pracujete. Zdravie: Vaše zdravie je na počudovanie veľmi pevné. Pravdepodobne preto ste aj schopní zvládať takú pracovnú záťaž. Nezabudnite však svoje telo odmeniť – masážou či aktívnym relaxom. Láska: Ak máte partnera, očakávajte problémy, dlhodobé zanedbávanie prináša následky. Budete mať čo robiť, aby ste ich urovnali. Mesiac Zajaca (5. marec – 5. apríl 2018) Nie všetko dopadlo podľa vašich predstáv. Nezúfajte, ešte nie ste na konci. Zmeňte perspektívu a vnímajte dnešok ako niečo prechodné. Objaví sa niekto, kto vás upokojí. Kariéra: Úspech je už za rohom. Preto ho nevidíte. Bude sa týkať širšieho spoločenstva ľudí, nielen vašich najbližších spolupracovníkov či oddelenia. Peniaze: Získate zaslúžené peniaze. Ešte nemusíte premýšľať nad ich investovaním, nie ste na to nastavení. Zdravie: Zdravie stále slúži veľmi dobre. Pozor však, funguje už len na zotrvačnosť. Láska: Ak ste zadaní, neprehliadajte svojho partnera. Mesiac Draka (5. apríl – 5. máj 2018) Sila osobnosti sa meria aj veľkorysosťou. Tento mesiac vás čaká takáto skúška. Máte veľký potenciál uspieť v nej. Kariéra: Podeľte sa o svoj úspech aj s niekým, kto mal možno menší podiel na výsledku, ale vždy to s vami myslel dobre. Urovnáva za vás medziľudské vzťahy. Peniaze: Prišiel čas rozmýšľať, čo so zarobenými peniazmi. Máte predsa dávny sen, tak si ho splňte. Zdravie: Ak si nedoprajete relax, hrozí náhla a vážna zdravotná komplikácia. Je čas vypnúť. Láska: Podarí sa vám upokojiť situáciu s partnerom, ale bude to náročné. Tam však, kde je vôľa, tam je aj cesta.

Byvol

Mesiac Tigra (4. február – 5. marec 2018) Tento mesiac sa ponesie v znamení stagnácie. Nevnímajte to len negatívne, nie každý deň môžete bojovať a byť aktívny. Nemáte silu veci meniť, buďte však trpezlivým pozorovateľom. Kariéra: Všetko pôjde v zabehnutých koľajach, hrozí vám však nesústredenosť. Pozbierajte všetku silu a vykonávajte svoju prácu svedomito. Peniaze: Neručte za úver, nepožičiavajte peniaze, nerobte žiadne investície. Snažte sa dodržať vyrovnaný rozpočet. Zdravie: Pozor na úrazy končatín. Ak máte užívať vitamínové doplnky, nezanedbávajte to. Láska: Nevyvolávajte konflity, neriešte staré krivdy, len by ste sa pohádali. Nevyčítajte partnerovi, že má na vás málo času. Mesiac Zajaca (5. marec – 5. apríl 2018) Ovládnu vás negatívne emócie – hnev, zlosť až nenávisť. Pamätajte však, že brdzia predovšetkým vás, preto sa sústreďte na to, ako vám ubližujú a pracujte s nimi. Vyhľadajte odborníka, alebo si prečítajte motivačnú literatúru, postačí pár viet... Kariéra: Nie je to až také zlé, ako to vnímate. Čoskoro sa o tom presvedčíte. Nová úloha či pracovná cesta vám otvoria zaujímavé možnosti na váš ďalší rozvoj. Peniaze: Finančne na tom budete priemerne, uvedomte si však, že stále máte všetko, čo potrebujete. Zdravie: Začnite sa venovať svojmu telu, predovšetkým pravidelný pohyb je to, čo vám chýba najviac. Láska: Partner vás milo prekvapí. Nezadaní stretnú osobu, ktorá o nich prejaví záujem. Mesiac Draka (5. apríl – 5. máj 2018) Základom úspechu tento mesiac bude dôvera v seba samého. Dozrel čas na to, aby ste posilnili svoju sebadôverau a sebavedomie. Prídete na to, že všetko máte vo svojich rukách Kariéra: Objavíte hodnotu celoživotného vzdelávania. Nájdete v sebe chuť rozšíriť si obzory. Pomôže vám to dokonca pouvažovať o zmene zamestnania. Peniaze: Nie sú teraz pre vás najdôležitejšie. Napriek tomu, alebo práve preto, príde nečakaná suma – výhodný predaj, výhra alebo niečo podobné. Zdravie: Ak ešte necvičíte jogu, mali by ste sa nad tým zamyslieť. Rozvoj tela a mysle je teraz pre vás to najlepšie. Láska: Starajte sa o svoju lásku a venujte jej svoju pozornosť, zalúži si to. Nezadaní, hľadajte vzťah k sebe, zdravá sebaláska je zdrojom úspechu a jedine tak si môžete nájsť partnera, po ktorom túžite.

Tiger

Mesiac Tigra (4. február – 5. marec 2018) Nevzdávajte sa vašich snov a cieľov. Možno si ich budete musieť krvopotne vybojovať, ale aj v tomto boji napokon nájdete zadosťučinenie. Uvedomte si, že nič, čo spravíte pre seba samého, nie je zbytočné. Kariéra: Prekonajte nedorozumenia so starším, možno služobne starším mužom. Argumenty sú na vašej strane. Peniaze: Budete sa musieť popasovať s nečakanými výdavkami. Popremýšľajte, či nemáte niečo na predaj, aby ste dorovnali rozpočet. Zdravie: Dávajte si pozor na zranenia, ktoré by vás mohli vyradiť z pracovného procesu, čo je to posledné, čo teraz potrebujete. Láska: V láske máte šťastie. Váš partner presne vie, na čom vám záleží a bude pre vás silnou podporou. Nezadaní budú nateraz riešiť iné úlohy. Mesiac Zajaca (5. marec – 5. apríl 2018) Čo keby ste začali využívať svoj potenciál na to, aby ste boli konečne spokojní a šťastní? Život nie je len boj, pamätajte na to, že čas vojen musí striedať obdobie mieru a užívania si plodov vášho úsilia. Kariéra: Ocenenie vášho prínosu na sebá nedá čakať. Prijmite ho, ako aj výhody a odmeny s tým spojené. Peniaze: Využite šťastný mesiac na úspešné investície. Všetko sa vám vráti späť, podporte preto aj blízku osobu v rodine, nemusíte sa báť, že prídete o peniaze. Zdravie: Pochopili ste, že ak si chcete užívať, musíte byť v prvom rade fit. Začnete so športom, ktorý vás dlho láka, napríklad otužovanie, potápanie či nordic walking. Láska: Vo vašom vzťahu zavládne harmónia, prehĺbi sa intimita. Je čas na zásnuby, svadbu, alebo na opätovné spečatenie manželského sľubu. Mesiac Draka (5. apríl – 5. máj 2018) Tento mesiac od vás očakáva nejakú spoločensky hodnotnú, filantropickú aktivitu. Vyberajte si však citlivo a uvážene, neuprednostňujte seba, aj keď vás možno nebude tak vidieť, dôležité je reálne pomôcť. Kariéra: Budete hľadať nové možnosti na pozitívnu zmenu. Na zaužívané postupy sa pozriete kritickým okom a prinesiete nové nápady. Peniaze: Plánujte nielen príjmy, ale aj výdavky a nezabúdajte na vytváranie dlhodobej finančnej rezervy. Zdravie: Vyvarujte sa zvýšenej miere alkoholu, aj keď na to bude veľa príležitostí. Láska: Niekto sa bude snažiť ohroziť váš vzťah klebetami. Nezadaní stretnú osobu, ktorá však nebude tou pravou, nezaplietajte sa s ňou.

Zajac

Mesiac Tigra (4. február – 5. marec 2018) Máte veľa restov, je čas poupratovať si v živote, vo svojom okolí, vo svojich vzťahoch, urovnať staré spory, ktoré máte zasunuté hlboko vo svojom vnútri. Budete mať v sebe dosť sily postaviť sa im tvárou v tvár. Nebude to také ťažké, ako sa vám zdalo. Kariéra: Veľa nudnej a nezáživnej roboty, ale zvládnete to. Dokončite všetky rozrobené projekty, aby ste neskôr neboli v časovom strese. Peniaze: S financiami ste na tom celkom dobre, máte dokonca možnosť zarobiť viac, ako obvykle. Zdravie: Telo a myseľ spolu súvisia, preto vyriešeném problémov okolo vás zmiznú aj chronická únava, migréna či nespavosť. Láska: Láska a partnerstvo budú v tomto mesiaci mimoriadne dôležité. Pozitívne ovplyvnia všetky vaše kroky. Mesiac Zajaca (5. marec – 5. apríl 2018) Využite ponúkanú príležitosť, buďte však prezieraví, niekto sa bude snažiť vás oklamať. Buďte v strehu, ak niečo zanedbáte, bude to mať ďalekosiahle následky. Kariéra: Poteší vás príchod nového kolegu alebo odňatie časti vašej pracovnej agendy. Už ste to potrebovali. . Peniaze: Nebojte sa zainvestovať, niektoré ponuky sa nebudú opakovať. Poraďte sa s odborníkom. Zdravie: Doprajte si pohyb na čerstvom vzduchu. Lyže, bežky, či prechádzky v prírode je presne to, čo potrebujete. Láska: Osmeľte sa a vyjadrite svoju náklonnosť osobe, o ktorej už dlhšie uvažujete. Mesiac Draka (5. apríl – 5. máj 2018) Nerobte žiadne výrazné zmeny. Uspokojte sa s tým, čo máte, dosiahli ste to múdrymi rozhodnutiami. Nedajte sa zlákať nedôveryhodnými ponukami, nestrácajte hlavu a udržujte konzervatívny postoj. Kariéra: Nepúšťajte sa do nekalého súboja s konkurenciou. Na konci dňa budete aj tak úspešnejší. Peniaze: Pri investíciách sa spoľahnite na vlastný úsudok. Základom úspechu je dobré hospodárenie. Zdravie: Pre dodanie energie užívajte prírodné vitamíny a minerály. Trochu zlepšite stravu, máte tu medzery. Láska: Pozor na flirtovanie, mohlo by vám prerásť cez hlavu. Mladé ženy môžu ľahko otehotnieť s nesprávnymi mužmi. Dávajte na nich pozor.

Drak

Mesiac Tigra (4. február – 5. marec 2018) Okolo vás sa budú diať veci, ktorým nebudete rozumieť. Nenechajte sa vyviesť z rovnováhy a obráťte sa na dôveryhodného človeka vo svojom okolí, ktorý vám pomôže odkryť príčiny toho, čo sa deje okolo vás. Kariéra: Dávajte si pozor na konkurenciu, so svojimi nápadmi sa zdôverte len spoľahlivým osobám. Peniaze: Sľúbené peniaze neprišli. Budete si musieť poradiť inak. Zdravie: Nervozita a stres vás ovplyvňujú viac, ako si pripúšťate. Meditujte, športujte. Láska: V láske je všetko zahmlené, porozprávajte sa o vašom vzťahu s treťou osobou, mnohé vám objasní. Nezadaným stále uniká istá osoba, pátrajte prečo. Mesiac Zajaca (5. marec – 5. apríl 2018) Okolnosti vás budú nabádať správať sa v rozpore s vašimi hodnotami. Vždy si však môžete vybrať, neexistuje len jediná možnosť, hoci sa javí ako najlákavejšia. Kariéra: Očakávajte konflikty na pracovisku. Budete strácať trpezlivosť a budete mať chuť obísť pracovné postupy. Upokojte sa a ešte raz si všetko vykomunikujte. Peniaze: Objaví sa príležitosť ľahko zarobiť peniaze. Chcete si však kvôli tomu poškodiť dlho budované dobré meno? Zdravie: Na to, koľko toho zjete, športujete dosť málo. Dajte si vaše milované nezdravé jedlo len raz do týždňa, nie každý deň. Láska: V žiadnom prípade nevstupujte do vzťahu s niekým zadaným, či dokoncou s vydatou ženou, či ženatým mužom. Mesiac Draka (5. apríl – 5. máj 2018) Tak dlho sa chodí s džbánom po vodu, až sa ucho odtrhne. Tento mesiac je to presne o vás. Zanedbávanie istých záležitostí už došlo na svoju hranicu. Spravte s tým niečo, inak si narobíte kopu problémov. Kariéra: Vašich kolegov už prestáva baviť robiť veci za vás. Zmeňte to a zorganizujte si pracovný čas tak, aby ste všetko stíhali. Peniaze: Dávajte si veľký pozor na plytvanie peniazmi, náklady na život zminimalizujte, inak sa dostane do veľkého mínusu. Žite len z toho, čo zarobíte, nepožičiavajte si. Zdravie: Mentálne zdravie, ktoré zaťažujete neustálymi výhovorkami, sa prejaví aj na vašom fyzickom zdraví, rátajte s ťažkosťami pečene či žalúdka. Láska: Ešte vôbec máte nejakého partnera? Ak áno, tak spravte všetko preto, aby vám opäť začal dôverovať.

Had

Mesiac Tigra (4. február – 5. marec 2018) Tento mesiac praje vo vašom živote zmenám. Už dlho pociťujete, ako vás stereoptyp ubíja. Nemusí to byť rovno cesta okolo sveta či vstup do manželstva, choďte za novými zážitkami, spoznajte nových ľudí, vykúšajte nové chute, začnite pravidelne športovať. Sami dobre viete, kam vás to ťahá, tak tento mesiac to uskutočnite. Kariéra: Naučte sa niečo nové, začnite počúvať aj mlaších kolegov, spoločne sa veľa naučíte. Prihláste sa na kurz. Peniaze: Začnite zbierať a odkladať si dvojeurové mince. Budete prekavapení, koľko sa ich za rok nazbiera. Zdravie: Hľadajte šport, ktorý vám najviac vyhovuje. Nezanedbateľná je aj spoločenská stránka športu, otvorí vám nové priateľstvá. Láska: Vo vzťahu prežívate lásku a radosť. Pomaly začínate uvažovať o založení rodiny, tí ktorí rodinu máte, zahrňte ju do svojich napríklad cestovateľských plánov, spoločne si to skvele užijete. Mesiac Zajaca (5. marec – 5. apríl 2018) Cítite podporu vašich plánov vo svojom okolí a to vás napĺňa odvahou. Mali by ste to využiť, pretože môžete priniesť osoh nielen sebe, ale najmä vašej rodine. Tento mesiac bude zameraný predovšetkým na prehlbovanie rodinných vzťahov, s vašimi rodičmi alebo deťmi. Kariéra: Netreťažujte sa, nenoste si prácu domov. Ak je to potrebné, upovedomte svojich nadriadených, vyčerpajte si konečne starú dovolenku. Peniaze: Vaše príjmy sú na stabilnej úrovni. Užite si svoje zarobené peniaze, aby ste mali na čo spomínať, investujte ich do rodiny. Určite neoľutujete. Zdravie: Starajte sa o zdravie starších členov vašej rodiny. Choďte na preventívnu prehliadku. Láska: Prebudí sa vaša sexualita, vo vzťahu sa znovuobjaví vášeň. Mesiac Draka (5. apríl – 5. máj 2018) Niekto z vášho okolia vás požiada o pomoc. Buďte prezieraví a pomôžte mu, ale nedajte sa vodiť za nos. Jeho úmysly nebudú celkom čisté. Kariéra: Váš cieľ je na dosah. Vyhrňte si rukávy a s chuťou do toho. Peniaze: Budete mať šťastie. Zarobíte slušné peniaze. Nezabúdajte si časť odložiť. Zdravie: Necítite sa dobre, bojujete s chronickými ťažkosťami a váš lekár vám hovorí, že všetky výsledky sú v poriadku? Skúste čínsku medicínu. Láska: Pozor na žiarlivosť. Dokáže napáchať veľké a nenapraviteľné škody.

Kôň

Mesiac Tigra (4. február – 5. marec 2018) Neznesiete žiadnu krivdu a nemáte pokoj, kým ju neodstránite. Ľudia si vás preto aj vážia. Budete musieť trochu bojovať s vlastnou pýchou. Kariéra: Bude sa vám dariť, viete ako dokončiť prebiehajúci projekt a nadchnete aj svojich kolegov. Peniaze: Vaša súkromná finančná kríza je na obzore. Mali by ste si požičať. Pred bankou však uprednostnite pôžičku od rodiny či známych. Zdravie: Hrozí vám návrat predchádzajúceho ochorenia. Pouvažujte nad vašou životosprávou a spravte potrebné zmeny. Láska: Náhodné stretnutie po rokoch obráti váš ľúbostný život hore nohami. Mesiac Zajaca (5. marec – 5. apríl 2018) Ste ako slon v porceláne, vaše úmysly nie sú zlé, ale vaše správanie je trochu smiešne. Cítite však v sebe silu, tak len nájdite ešte rovnováhu a všetko sa vám podarí. Dôverujte svojim schopnostiam, váš intelekt bude ocenený. Kariéra: Dariť sa bude predovšetkým tým, ktorí sa realizujú v umeleckej oblasti. Peniaze: Peniaze prichádzajú pomaly, ale vyžeňte si z hlavy myšlienky, že si ich nezaslúžite. Zdravie: Venujte pozornosť vašim nohám. Doprajte im relaxačný kúpeľ v minerálnej soli a skúste z toho spraviť pravidelný rituál. Láska: Pozor, máte tie najlepšie úmysly, ale nikto vám neverí. Zamyslite sa prečo a skúste zmeniť niečo vo svojom správaní. Mesiac Draka (5. apríl – 5. máj 2018) Budete cestovať, možno služobne, možno súkromne, rozšíria sa vám obzory, získate nadhľad. Využite nové poznatky vo vašom ďalšom živote, niečo si však nechajte pre seba. Kariéra: Pôjdete na služobnú cestu, na ktorej sa veľmi veľa naučíte. Peniaze: Ešte to nevyzerá ružovo, ale čoskoro sa to zlepší. Nepoľavujte vo vašom úsilí. Zdravie: Máte trochu problémy so žalúdkom, nasaďte si racionálnu diétu a ak fajčíte, skúste fajčiť trochu menej. Láska: Partner sa vám už dlhšie snaží niečo naznačiť. Venujte mu pozornosť, myslí to s vami úprimne a vaša časová zaneprázdnenosť ho skľučuje.

Koza

Mesiac Tigra (4. február – 5. marec 2018) Je toho na vás už trochu priveľa. Ste neustále pod tlakom. Musíte povedať dosť a oddýchnuť si. Potrebujete sa nadýchnuť, obrazne aj doslovne. Vyberte sa do prírody, stíšte svoje tempo a zosúlaďte sa s jej rytmom. Potrebujete ticho a pokoj. Kariéra: Prejavujú sa na vás známky vyhoretia – únava, opakovanie chýb, apatia. Viete o tom a jedine vy s tým môžete niečo urobiť. Možno zmeníte prácu. Peniaze: Konečne začnete rozmýšlať nad tým, ako ich použiť. Neľutujte, nežijeme preto, aby sme peniaze len zarábali, ale aj míňali. Zdravie: Môžu vás potrápiť prudšie bolesti – zuby, kĺby, krížová oblasť. Láska: Niečo sa deje. Partner má pre vás správu, nie je celkom jasné, či dobrú, alebo zlú. Mesiac Zajaca (5. marec – 5. apríl 2018) Usmeje sa na vás šťastie. Pokračujte vo vašej ceste, verte si a pouvažujte, aké nové zručnosti by ste potrebovali. Možno, že budete chcieť zmeniť zamestnanie. Kariéra: Počúvajte názory vašich kolegov v práci. Poznajú vás a radia vám dobre. Môžete iba získať. Peniaze: Financie spojené s nehnuteľnosťami vám prinesú zisky. Zdravie: Nepreťažujte sa športom, vytrvalostný beh nechajte profesionálnym športovcom. Primeraná dávka fyzickej námahy vyžaduje primeranú relaxáciu. Láska: Lásky dokáže zázraky. Tento mesiac vás o tom dokonale presvedčí. Mesiac Draka (5. apríl – 5. máj 2018) Tento mesiac sa nesie v znamení vašich pochybností o vašich schopnostiach. Neznepokojujte sa, len pekne postupujte krok za krokom za vaším cieľom. Ani sa nenazdáte a budete mať, po čom ste túžili. Kariéra: Čakajú vás úlohy, ktorých ste si mysleli, že ich dostane kolega, ktorý je podľa vás šikovnejší ako vy. Trochu vás to vyplaší, ale uvedomte si, že váš šéf vie, prečo si vybral práve vás. Peniaze: Budete riešiť záležitodsti ohľadom rodinných financií, môže to byť dedičstvo, alebo predaj majetku. Zdravie: Striedme stravovanie je základom zdravého životného štýlu. Prejedanie škodí telu aj duši. Láska: Nie je to s vami med lízať. Uvedomte si, že to má váš partenr s vami teraz ťažké a nevylievajte si svoju frustráciu na ňom.

Opica

Mesiac Tigra (4. február – 5. marec 2018) Tento mesiac nebude mať konca. V práci to pôjde ako v lete na saniach, ani ostatné oblasti nebudú práve ružové. Pravdepodobne sa nevyhntete konfliktom. Možno vám chýba sebareflexia a ste trochu tvrdohlavý. Kariéra: Keď vás niečo rúzčúli, máte problém udržať emócie na uzde. Nie je dobré emócie potláčať, ale vyvŕšiť sa na nevinných vám nič neprinesie. Skúste sa dodatočne ospravedlniť, inak ostane v očiach svojich spolupracovníkov veľmi nepopulárny. Peniaze: Žiadne zlepšenie na obzore. Nerobte žiadne finančné rozhodnutia. Zdravie: Bolesť kolien, kĺbov či nôh naznačuje nedostatočnú činnosť obličiek. Dodržujte pitný režim, pomôže čaj na podporu ich činnosti. Láska: Rozpad vzťahu či manželstva sa zdá byť neodvratný. Ak však existuje nejaká šanca na záchranu, iniciatíva musí vyjsť od vás. Mesiac Zajaca (5. marec – 5. apríl 2018) Budete mať sklony k sebaľútosti a frfľaniu. Ešteže máte dobré srdce, inak by na vás vaše okolie celkomzanevrelo. Pomôže vám váš najlepší priateľ, ktorý vás rozptýli a vďaka nemu získate nadhľad. Kariéra: Máte radosť z úspechu vášho kolegu, ale zároveň ste smutní, že to nie ste vy. Nabudúce môžete byť. Zmeňte svoj postoj. Peniaze: Viete, že ste boli nezodpovední. Nečudujte sa, že si niektoré veci budete musieť nabudúce odoprieť. Zdravie: Prestaňte s výhovorkami a konečne začnite s tréningom. Príliš dlho o tom iba hovoríte. Láska: Napravte si vzťah k sbebe samému. Mesiac Draka (5. apríl – 5. máj 2018) Nikdy nepochybujte ani nezľahčujte svoje kladné vlastnosti. Žite v harmónii, ktorá vám dodá silu na to, aby ste všetko úspešne zvládli. Kariéra: Sú pred vami nové možnosti. Nezarobíte veľa, ale to, čo sa naučíte, bude oveľa cennejšie. Peniaze: Pozor na hazard. V tomto období by vám prinesiel veľmi výrazné finančné straty, z ktorých by ste sa nemuseli spamätať. Zdravie: Za vaše ľadové chodidlá je zodpovedná vnútorná nervozita a stres. Pomôže teplý bylinkový čaj alebo pohyb. Láska: Váš vzťah znepríjemnia hádky kvôli maličkostiam. Snažte sa ich čo najskôr urovnať a dať partnerovi najavo, že vám na ňom záleží. Nezadaných prekvapí záujem opačného pohlavia.

Kohút

Mesiac Tigra (4. február – 5. marec 2018) S plným nasadením sa sústreďte na svoj cieľ. Dvakrát meraj a raz strihaj, však bude pre vás platiť dvojnásobne, všetko si vopred dobre premyslite, aby ste nemenili svoje rozhodnutia za pochodu, pôsobili by ste nedôveryhodne. Kariéra: Nemiešajte sa do sporov vašich kolegov, nemáte dostatok informácií, aby ste mohli situáciu správne vyhodnotiť. Peniaze: Straty a zlyhanie vám hrozia iba vtedy, ak budete konať vypočítavo. Zdravie: Pri diéte si nedávajte megalomanské ciele, dávajte si iba také, skoro sú naozaj reálne. Frustrácia zo zlyhania by vás stála veľa. Láska: Ak nemáte partnera, vyskúšajte rôzne spôsoby, ako sa zoznámiť. Choďte medzi ľudí, skúste aj zoznamku. Mohli by ste nájsť toho pravého. Mesiac Zajaca (5. marec – 5. apríl 2018) Niekto vás za vaším chrtbom ohovára, vy však všetky problémy môžete vyriešiť tvrdou prácou a zachovaním chladnej hlavy. Vietor z plachiet neprajníkovi zoberiete aj tým, že vyriešite mimoriadne situácie. Kariéra: V robote budete k nezastaveniu, čo chytíte do ruky, premení sa na zlato. Nemáte konkurenciu. Trčíte z priemeru, čo sa môže stretnúť so závisťou. Peniaze: Stále snívate, že zarobíte na špekulatívnych operáciách. Ak si nedáte pokoj, čaká vás veľké sklamanie. Zdravie: Ak vám vypadávajú vlasy, môžu to spôsobovať problémy s obličkami. Zjedzte denne hrsť vlašských orechov a pite špeciálne čaje. Láska: Nezadaní si budú užívať vášnivý vzťah s milovanou osobou. U zadaných nie je vylúčené očakávané tehotenstvo. Mesiac Draka (5. apríl – 5. máj 2018) Trochu ste sa zacyklili. Kde je váš cieľ? Určite si priority a nezdržujte sa maličkosťami. Kariéra: Efekt zo školení sa ukáže vo vašej práci postupne. Pokiaľ budete sebaistí, aj váš nadriadený si všimne vaše schopnosti. Peniaze: Drobné pôžičky váš problém nevyriešia. Zamerajte sa na perspektívne zárobky. Zdravie: Začnite riešiť vašu nespavosť. Pred spánkom vynechajte sledovanie telky, najmenej hodinu pred spaním nejedzte a doprajte si prechádzku. Láska: V partnerstve sa objaví starý problém, nejasnosť, ktorá ostala nedoriešená. Trápi to najmä vás. Trvajte na vysvetlení, uľaví sa vám.

Pes

Mesiac Tigra (4. február – 5. marec 2018) Ste úplne emočne vyprahnutí. Nie ste schopní žiadnych emócií. Potláčate nespokojnosť, smútok, hnev, ale prišli ste aj o tie pozitívne emócie. Kľúč k riešeniu máte v rukách vy. Prestaňte s prácou, ktorá vám nič nedáva. Kariéra: Siahnete si na dno svojich síl a definitívne si uvedomíte, že nedokážete pracovať za daných podmienok. Pravdepodobne dáte výpoveď. Peniaze: Zvládnete to. Potrebujete si však urobiť plán výdavkov, aby vás nič nezaskočilo. Zdravie: Vypadávanie vlasov naznačuje problém s obličkami. Pomôžu ľadvinové čaje. Láska: Na krásnych spomienkach pracujte už teraz. Urobte niečo, na čom sa spolu dobre zabavíte. Vaše emócie sa môžu znovuzrodiť predovšetkým s prispením vášho partnera a on to urobí rád. Mesiac Zajaca (5. marec – 5. apríl 2018) Všetko vám akosi preteká pomedzi prsty. Nie celkom vašou vinou. Niekdy nemáme možnosť veci meniť. Držte sa múdro stranou, neprimeranou aktivitou by ste veci len zhoršili. Kariéra: Váš zamestnávateľ rieši vážne problémy. Mohli by sa dotknúť aj vás. Peniaze: Investície, od ktorých ste si veľa sľubovali, stagnujú. Buďte však trpezliví, všetko sa na dobré obráti. Zdravie: Môže vás zaskočiť úraz blízkej osoby, o ktorú sa budete musieť postarať. Láska: Pozor na zásahy tretej osoby do vášho vzťahu. Budete sa snažiť nezhody urovnať, ale všetko záleží na osude. Mesiac Draka (5. apríl – 5. máj 2018) Tento mesiac budete potrebovať rozvahu. Nepremyslené kroky by vás mohli vyjsť veľmi draho. Poučte sa z chýb z minulosti. Kariéra: Pracujete na niečom, čo vás vyčerpáva a strácate energiu, ktorú tak veľmi potrebujete na jeho dokončenie. Požiadajte o radu skúsenejšieho kolegu alebo šéfa. Úspech vás napokon neminie. Peniaze: Snažte sa ušetriť. Rezerva sa vám zíde. Zdravie: Večerné prejedanie vám neprospieva. Teraz budete mať dosť odhodlania to zmeniť. Láska: Nič nové vás nečaká. Mali by ste popremýšľať, ako váš vzťah do budúcnosti oživiť. Nezadaní naopak prežijú ľubostné dobrodružstvo.

Prasa

Mesiac Tigra (4. február – 5. marec 2018) Vaša vytrvalosť prinesie ovocie. Právom si budete užívať spoločenský úspech, ktorý prináša aj možnosť na vášnivý románik, ktorému sa nebudete brániť. Kariéra: Pomoc od vašich priateľov v oblasti podnikania vám pomôže k úspechu, váš prínos však obohatí aj ich. Peniaze: Nebudú vám chýbať, investujete ich predovšetkým do seba. Zdravie: Tento mesiac sa ponesie v znamení hýrenia a pôžitkárstva. Užite si to bez výčitok, ale potom sa vráťte k striedmosti. Láska: Budete zažívať zvýšený záujem o svoju osobu, ktorý si patrične vychutnáte. Zadaní, nezabúdajte na svoje záväzky. Mesiac Zajaca (5. marec – 5. apríl 2018) Konflikty riešte s rozvahou a s odstupom. Počúvajte ušami a rozprávajte ústami, skúste vynechať srdce, mohlo by vás to zraniť. Vaša dobrosrdečnosť vám nepomôže. Kariéra: Komunikačné šumy na pracovisku spôsobia, že vás neprávom obvinia. Budete mať čo robiť, aby ste to vysvetlili. Peniaze: Množstvo peňazí ovplyvňujú predovšetkým myšlienky a postoje. Vždy majte vo financiách poriadok, neplytvajte nimi. Zdravie: Pociťujete únavu, vyčerpanosť, nadmernú tvorbu hlienov a modrín, za ktroré zodpovedá oslabená slezina. Jedzte teplé raňajky, vynechajte čierny čaj a jedlá z rýchleho občerstvenia. Láska: V láske naopak srdce nevynechávajte. Tu je vaším dobrým sprievodcom a prináša vám aj vášmu partnerovi veľa krásnych podnetov na harmonické i vášnivé spolužitie. Mesiac Draka (5. apríl – 5. máj 2018) V tomto mesiaci vás čaká poučenie. Zistíte, že veci sa majú trocha inak, ako sa javia. Ustúpite zo svojich už neplatných presvedčení a posunie vás to ďalej. Kariéra: Nebuďte netrpezliví pri presadzovaní svojich návrhov. To, že sú dobré, ukáže až čas a ich ohodnotenie bude o to väčšie. Peniaze: Skontrolujte si úrok úveru v banke. Hoci ste tomu neverili, jeho zníženie vás príjemne prekvapí. Zdravie: Žiaľ, potrápia vás nové zdravotné problémy, ale postavíte sa k nim zodpovedne a postupne sa vám výrazne uľaví. Láska: Vo vzťahu sa ocitnete na rázcestí. Bude záležať aj na vašom partnerovi, či vás presvedčí o svojej úprimnosti k vám. Jasné to nie je.